Reklama

Potničky nebo ekzém?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sola11
Nováček 2 příspěvky 15.02.17 20:30
Potničky nebo ekzem?

Ahoj holky, potřebuji poradit, zda se jedna jen o potnicky nebo muze jít o nějaky exem. Naše mala ještě nikdy nic takového nemela. Ale bývá často hodně spocena, i na hlavičce. Je ji pul roku.
Děkuji za rady ;)

Příspěvek upraven 16.02.17 v 08:34

Reklama

Reakce:

filija
Kecalka 434 příspěvků 15.02.17 21:02

Milé maminky, prosím vás píše se ekzém, jsme snad ještě v čechách?

sola11
Nováček 2 příspěvky 15.02.17 21:15

Děkuji, takovou radu jsem potřebovala ;-)

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 15.02.17 21:29

Můj malý měl takhle potničky. :) jak byla zima a byl nabalený. Jak dlouho to má?

MelanieSlepicka
Povídálka 13 příspěvků 15.02.17 21:43

Těžko říct každopádně nenabaluj a doporučuji nedávat tričko s tady těma okrajema…dráždí kůži. Pokud to do 3 dnů nezmizí zajdi na kožní

svatecnice
Kelišová 5998 příspěvků 15.02.17 22:01

@sola11 ekzem to neni, obě děti jsou ekzematici a za krkem to nezačíná. Naopak v tomhle místě mají taky takový červený fleky. Děti to tam mívají, prosvítající žíly, cévy.
Nemívá to tam i slaběji červené/růžové?

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 15.02.17 22:02

Me to jako potnicky neprijde, zasla bych radeji na kozni (i kdyz jsem na telefonu a nevidim to uplne dobre).
Edit.taky jsem musela chvili premyslet, co to je exem :nevim:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 15.02.17 22:03
@Anonymní píše:
Milé maminky, prosím vás píše se ekzém, jsme snad ještě v čechách?

Proc anonym? 8o

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 15.02.17 22:36
@svatecnice píše:
@sola11 ekzem to neni, obě děti jsou ekzematici a za krkem to nezačíná. Naopak v tomhle místě mají taky takový červený fleky. Děti to tam mívají, prosvítající žíly, cévy.
Nemívá to tam i slaběji červené/růžové?

Souhlasím že tohle asi opravdu ekzém nebude, ale třeba mému synovi se tam opravdu udělal.. rozlezlo se mu to od zadu po celé hlavičce. Je více druhů dermatitid, nejen ta atopická ;)

Ronniee
Povídálka 37 příspěvků 15.02.17 22:57

Něco takového měla moje dcerka.. nakonec se jí to udělalo i v obličeji, více a více hlavně když bylo tepleji.. pak začalo pár žlutých stroupku. Prý seboroicka dermatitida… Atopická se prý u takto malých dětí neprojevuje…
Zkuste potírat odvarem z řepíku.. 8)

MelanieSlepicka
Povídálka 13 příspěvků 15.02.17 23:05

Atopický ekzém můžou mt děti od narození…vlastní zkušenost @Ronniee

Ronniee
Povídálka 37 příspěvků 15.02.17 23:19

@MelanieSlepicka aha, no nám to doktorka řekla takhle… :think:

Indah
Povídálka 31 příspěvků 16.02.17 00:23

U nás takhle vypadala reakce po očkování, s tím že asi měsíc kůže reagovala snad na všechny alergeny (peří, prach, mléko,…)
Pomohla protikvasinková dieta a mazání Biodermou. Na kožním se vyjádřili, že prý ekzém, ale naštěstí ne :-)

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 16.02.17 01:25

@Lucmína protože se třeba stydí, že je v Čechách a poučuje na emiminu? :think:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama