Antibiotika po asistované reprodukci

486
24.3.17 03:59

ATB po ET

Ahoj, blbý dotaz ve 4 ráno, ale chystám se za pár hodin k dokrotovi, tak jenom lovím případné informace. Jsem dva dny po ET a už od včerejška vím, že mám zánět močových cest. Bojím se jít do ATB, ale pokud s tím nebudu nic dělat, tak za pár týdnů skončím na pohotovosti (už se mi to párkrát stalo), navíc mám teď šníženou imunitu po kortikoidech. V Pronatalu mi řekli, abych si je nechala napsat, že mě v tuto chvíli za těhotnou nepovažují :-( Takže prý můžu jít i do běžných, ne pro těhotné. To mě trochu děsí. Nemůžu poškodit zahnízďující se miminko? S otěhotněním mám hodně veliký problém.
Takže - máte některá zkušenost s braním ATP těsně po transferu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

24.3.17 06:00

Já začala brát antb.2 dny před transferem. Samozřejmě antb. odpovídající stavu pro těhotné. Optavdu v letáku bylo, že je mohou brát těhotné a malé děti…Ohlaš to, že jsi po ET až ti je budou předepisovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4102
24.3.17 07:05

@Algera já bych řekla doktorovi, že jsem po ET a myslím, že ti napíše nějaký šetrný druh antibiotik :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
24.3.17 10:20

Nu, tak doktor se drbal na hlavě, pak nějakému dalšímu volal, ten se drbal taky, potom zavolal gynekologovi, a ten se chvíli drbal a pak dal k dobru jakýsi jednorázový lék (Urifos), který se, samozřejmě, na těhotných netestoval jenom na zvířátkách. Něco, co bych jedla celý týden, jsme předem vyloučili. Nikde ho neměli, tak budu muset odpoledne ještě do lékárny. Děj se vůle Páně :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama