ATB, růst moudráku, zánět, kojení

Anonymní
19.1.19 17:35

ATB, růst moudráku, zánět, kojení

Ahoj, dnes jsem byla na pohotovosti s moudrákem, doktorka mi „propalovala“ ten kus, který byl ještě pokrytý dásní a říkala, že tam mám ještě zánět kvůli tomu jak se špatně prořezával. Hned na začátku jsem říkala, že mám 14 měsíční dítě a že ještě kojím. Nejdřív mi řekla, že mi napíše ATB, které se můžou i při kojení (tak jsem byla ráda), jenže pak si to rozmyslela, protože prý pak může mít miminko průjmy a jediné co mi doporučila tak Paralen. A ještě mi doktorka řekla, že jestli budu mít teplotu tak tam mám zítra ráno zase přijít. Pak jsem byla v lékárně a tam mi řekli, že ATB klidně můžou maminky užívat, že miminka nejsou ohrožena protože se jak matce tak i miminkům doporučují nasadit laktobacily kvůli správné střevní mikroflóře. Moje otázka tedy zní jak se jmenují ATB, které jste mohli při kojení a jaké laktobacily jste dávali miminkům. Zítra se tam zase budu muset stavit, mám to strašně napuchlé a pořád to dost bolí a právě to chci i té zubařce říct, co jsem se dozvěděla v lékárně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9586
19.1.19 18:00

V době, kdy jsem syna plně kojila jsem brala asi troje různá atb. Laktobacily jsem brala vždy jen já a syn nikdy neměl žádné problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama