Padání vlasů při kojení - co pomůže?

Anonymní
19.1.19 09:24

Padání vlasů co pomůže?

Ahoj jsem 17 měsíců po porodu stále kojím a hrozně mi padají vlasy už jsem z toho zoufalá měla jsem krásně husté vlasy a teď tam skoro nemám nic :lol: pokaždé co se účesu nebo si hrabnu do vlasů mám plnou ruku nebo plný hřeben vlasů nevíte co by mohlo pomoc?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4096
19.1.19 09:31

Řekla bych,že nic.Byla jsem na tom stejně a nepomohlo nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ShadowDancer
19.1.19 09:33

Oholila jsem si hlavu. :lol: pomohlo, roste mi krásná, bujná kštice rychlostí světla. Ale to je řešení pro odvážné. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
13319
19.1.19 09:36

Doplň vitamíny. Padání vlasů po porodu je běžné, ale ne tak, že jsi plešatá. Mě pomáhal biosil, dobrý byl i Donna hair a teď beru b-komplex 50 od značky solgar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
19.1.19 09:40

Brala jsem vlasove hnojivo, ted jsrm presla na donna hair forte, je tam toho vic. Pouzivam od navia maca sampon, a od bione sos samponem a ten sos sprej. Chystam se na serixyol radu od loreal. Nebo tak nejak. Obcas dam vyzivnou masku od soaphorie koruna krasy. Mne dost vypadaly po druhem porodu a stresu. Ale uz se padani zastavilo a rostou nove. Zda dorostou do puvodni hustoty teda nevim. Mam par chlupu ma hlave.

• Nahlásit
  • Citovat
4095
19.1.19 10:37

Nechci nikomu delat reklamu, ale musím to napsat.
Doporučila bych kliniku Clinic hair. Ale je to tedy trochu dražší sranda do začátku. Takže nevím jak jste na tom na mateřské s penězi.
Z ničeho nic mi padaly vlasy až tak moc, že jsem měla kouty atd. Nic nepomahalo.
Tak jsem si nechala vyšetřit od nich pokožku hlavy a vlasy.
A zjistili příčinu a začali jsme ji řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama