Zapáchající tmavá moč po léku Curacné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucieee99
Povídálka 12 příspěvků 18.01.19 04:55
Curacné- zápachající tmavá moč

Ahoj, už mi to ani nedá spát.. :,( skoro 2 měsíce beru Curacné (lék na akné) a poslední týden jsem si všimla divných věcí.. ranní moč silně zapáchá pro mě neznámým zápachem a je tmavší, i při močení mám divný pocit, ale žádné řezání.. myslela jsem si, že mám zánět močáku a nasadila Urinal Akut (beru 3 dny) a je to pořád stejný.. tak mě napadlo, jestli to nemůže být od curacné, nějaký problem s játry nebo ledvinami, protože tyhle léky mohou zvyšovat jaterní testy a ve vzácných případech může být zánět ledvin.. teplotu asi nemám, nejsem si jistá, neměřila jsem se, ale teplotu na sobě většinou poznám :think: zkusím se dnes změřit a uvidím.. ale cítím se unavená a poslení 4 dny mě bolí hlava. Chystám se dnes zavolat lékařce, co to muze byt, ale abych zbytečně neplašila, že mam zánět ledvin atd atd.. nemáte někdo zkušenost prosím?

Reakce:
Petura79
Nováček 1 příspěvek 18.01.19 05:53

Prodělala jsem zánět ledvin a věřte mi že to by jste normálně nechodila měla jsem 39,5 teploty a jak když vám že zad někdo řve kus těla, nemohla jsem jít ani rovně jaká to byla bolest.
Může to být i vliv těchto léků poradila bych se s lékařkou.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >