Zápach z rostoucího moudráku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 16:24
Zápach z rostoucího moudráku

Ahoj, roste mi moudrák, hodně to bolí a jde z toho takový zvláštní zápach, když si tam přejedu prstem tak je to na něm taky cítit. Je to normální? Zuby si samozřejmě čistím, teď dokonce ještě víc kvůli tomu zápachu. Do toho kojím takže prášek na bolest si moc brát nechci a momentálně jsem i bez zubaře.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 12091 příspěvků 16.01.19 16:26

můžeš tam mít někde zánět v okolní dásni. jestli máš ústní sprchu, tak si to pořádně vypláchni a zkus se dostat mezi zub a dáseň.

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 16.01.19 16:32

Ten prášek si vezmi, ideálně brufen je i protizanetlivy. A vyplachovala bych hermankem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 16:32

@nozu Myslíš, že by mě vzali na pohotovosti a vytrhli by ho, mám to i hodně napuchlé, ale ten zápach mi dělá starosti. Před 2 roky mi lezl ven první, ale tam se nic takového nedělo

stinga
Kelišová 5081 příspěvků 3 inzeráty 16.01.19 16:33

@Tichošlápek já bych vyplachovala spíš zředěným peroxidem vodíku nebo hypermanganem

meduzza
Echt Kelišová 8766 příspěvků 16.01.19 16:35
@Anonymní píše:
Ahoj, roste mi moudrák, hodně to bolí a jde z toho takový zvláštní zápach, když si tam přejedu prstem tak je to na něm taky cítit. Je to normální? Zuby si samozřejmě čistím, teď dokonce ještě víc kvůli tomu zápachu. Do toho kojím takže prášek na bolest si moc brát nechci a momentálně jsem i bez zubaře.

normální to není

lucenka
Vesmírná mluvilka 34125 příspěvků 16.01.19 16:36

pomáhalo mi vyplachovat si vodou rozmíchanou se solí

nozu
Extra třída :D 12091 příspěvků 16.01.19 16:44
@Anonymní píše:
@nozu Myslíš, že by mě vzali na pohotovosti a vytrhli by ho, mám to i hodně napuchlé, ale ten zápach mi dělá starosti. Před 2 roky mi lezl ven první, ale tam se nic takového nedělo

no to nevím, ale do trhání moudráku pod zánětem bych po svých zkušenostech už nešla. A ještě bez rentgenu, který ti na pohotovosti na 90% neudělají. Já jsem takto skončila s vysekávaným zubem, šitou dásní a antibiotiky…

tulipán
Závislačka 3685 příspěvků 16.01.19 16:44
@Anonymní píše:

Moudrak vetsinou trhaji na zubni chirurgii, bezny zubar se podobnych akci vetsinou nepousti, specializovani jsou treba na klinice, takze sveho zubare nepotrebujes (aspon myslim, ze doporuceni neni potreba :think: ). Pokud jsi prazska, tak treba v Katerinske jsou super. Abys nemela rad malo, tak ja bych vyplachovala salveji a zitra obvolej ty zubni, nekde tevezmou, ale mozna si par dni pockas. Urcite te budou chtit nejdrive vysetrit a udelat rentgen, kvuli ulozeni korene.

tulipán
Závislačka 3685 příspěvků 16.01.19 16:47
@nozu píše:
no to nevím, ale do trhání moudráku pod zánětem bych po svých zkušenostech už nešla. A ještě bez rentgenu, který ti na pohotovosti na 90% neudělají. Já jsem takto skončila s vysekávaným zubem, šitou dásní a antibiotiky…

Pohotovost to delat nebude, take si myslim, nejsou na to zarizeny.

jahuhudka
Extra třída :D 12521 příspěvků 16.01.19 17:17

mám čerstvou zkušenost s bolestí. Do vodky dej vylouhovat hřebíček a šalvěj a potírej. Kloktala jsem i vývar hřebíčku a zabralo :palec: zápach neporadím

Magaly
Povídálka 46 příspěvků 16.01.19 17:37

Pridavam se k Jahuhudce. Nemela jsem vyluh, ale stacilo skousnout a zvejkat hrebicek v miste moudraku a zabralo to. Mne se zanetem ani moudrak trhat nechteli.

Lainaire8
Závislačka 2504 příspěvků 2 inzeráty 16.01.19 17:49

To bude začínající zánět.. Pokud by to víc oteklo nebo jsi začala mít teploty, na tu pohotovost zajeď… A radím začni shánět zubaře, já si teda sama za sebe nedokážu představit být bez něj 8o se zubama jsou problémy furt..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 17:58

@Lainaire8 já měla původně zubaře, jsme malé město a zubařů je tady nedostatek jako všude jinde a přišli sem 2 ukrajinští, ale nejdřív měli problémy, že neslozili zkoušky z češtiny, přitom se s nimi člověk naprosto v pořádku domluvil, pak to nějak zvládli a chvíli tu zase byli a pak je odvedla cizinecká policie, že prý tu jsou načerno. Takže kocourkov.

Ou
Kelišová 6212 příspěvků 16.01.19 19:54

Ne není to normální, něco ti tam hnije. Běž k zubaři. Prostě si ho najdi. Dřív než to začne bolet. Až to bude bolet, tak pak ten zubařský zákrok bude bolet ještě víc.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >