Boule po injekci do stehna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fany97
Kecalka 106 příspěvků 15.01.19 23:56
Boule po injekci do stehna

Ahoj holky, dostala jsem injekci do stehna proti srazlivosti krve. Bylo to před 3 dny ale strašně to bolí a dnes už je to nazloutle ještě do toho modřina. Druhý den jsem dostala do druhého stehna a tam nic nemám. Zmizí to nebo je to špatně pichnute? :think:

Reakce:
alisekR
Kelišová 5557 příspěvků 16.01.19 05:34

Normálka. To má každý druhý. Problémy po injekci vypadají jinak. ;)

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 16.01.19 06:14

já dostala před 2 měsíci injekci od bolesti do zadku po operaci a bolest šílená, bolelo mě to víc než břicho po zákroku :lol: potom doma mě to ještě dost bolelo tak týden hlavně při zvednutí nohy a do teď tam mám bouli ale už ne tak velkou, četla jsem že pomáhá masírování té boule a ona fakt postupně mizí :palec: :lol: asi mi tam napíchla sestra nějaký nerv či co :nevim:

Monchichik
Kelišová 6492 příspěvků 16.01.19 07:23

Taky jsem měla na stehnech modřiny a bolelo to. Píchala jsem si je pak do břicha a to bylo v pohodě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >