Stacyl - na ředění krve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 11:54
Stacyl - na ředění krve

Ahoj děvčata chci zase zeptat pravděpodobně jsem užila Stacyl dvě tabletky chvilinku po sobě nejsem si jistá prave.. zda mi to nemůže nějak ublížit nechce se mi hned volat lékaři a ptát se… zda se mi nic nemůže stát.. tak se ptám tu.. zda se to některé stalo..dekuju :?

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 50744 příspěvků 4 inzeráty 16.01.19 12:00

V poho. On beztak moc nefunguje. Je to jak kdyby jsi si vzala půlku Acylpyrinu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 12:03
@Lama Lama píše:
V poho. On beztak moc nefunguje. Je to jak kdyby jsi si vzala půlku Acylpyrinu.

To jsem si oddychla co jsem četla v pribalovym letáku ze muže člověk mít zvonění v uších , nevolnost atd … tak sem si prave říkala … beru jednu tabletku denně no a prave si nejsem jistá zda jsem nevzala dvě :smirk: :grinning: a na pohotovost nebo lékaři se mi hned volat nechce

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 16.01.19 12:22

já ho beru a beru každý den jednu a půl tabletky, takže podle mě dvě ti nemůžou nijak výrazně ublížit, vůbec bych se nebála

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 12:26
@malone.v píše:
já ho beru a beru každý den jednu a půl tabletky, takže podle mě dvě ti nemůžou nijak výrazně ublížit, vůbec bych se nebála

Dobre dekuju hned sem klidnější :) .. taky beru každý den no sem zvědavá až do kdy muzu ho brat přes měsíc a jsem ve 20tt beru ho jen provizorně ze jsem podstoupila IVF a měla jsem Hyperstimulacni syndrom takže kdyby náhodou ze vaječníky dostaly zahul a to budeš brat cele těhotenství ?

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 16.01.19 12:27
@Anonymní píše:
Dobre dekuju hned sem klidnější :) .. taky beru každý den no sem zvědavá až do kdy muzu ho brat přes měsíc a jsem ve 20tt beru ho jen provizorně ze jsem podstoupila IVF a měla jsem Hyperstimulacni syndrom takže kdyby náhodou ze vaječníky dostaly zahul a to budeš brat cele těhotenství ?

mám ho brát do 36. týdne

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 16.01.19 12:33

neboj, warfarin je větší dryák

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >