Atlantic - prosím kdo máte, poraďte

Anonymni
23.1.09 18:44

Atlantic - prosím kdo máte, poraďte

Potřebovala bych poradit ohledně kočárku Atlantic (Espiro nebo taky Baby design). Byla jsem už rozhodnutá, že ho chci, ale dvě prodavačky mě od něho nezávisle na sobě odrazovaly. Prý je poruchový, časté reklamace, upadlé kolečka, má nějaký pás, co tlačí mimi ve sporťáku přes záda, špatně polohovatelné nožičky. Jsem znechucená a nevím, co dělat. Na internetu jsem nijak špatné diskuze k Atlanticu nenašla, tak se ptám - máte některá Atlantic a je opravdu tak hrozný? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
24.1.09 12:10

Ahojky, já sice nemám Atlantic, ale Magic 3 od Espiro a jsou to napriosto úžasný zatím bezporuchový golfky, látka skvělá, ovládání perfektní. Je to polský kočárek, ale dle mého názoru kvalitní. Známá má ten Atlantic, taky se mi moc líbí a uvažuju nad ním pro další dítko, a říkala, že je dobrý. Určitě je lepší osobní zkušenost od někoho kdo ho má, než od prodavaček, které mnohdy nic nevědí. Nebála bych se zastavit i nějakou maminku na ulici… taky jsem to tak s naším kočárem udělala. Radka, 2 děti

• Nahlásit
  • Citovat
3148
24.1.09 13:54

No nevím, sestřenice jej má, žlutošedý a je nadšená, s kočárem jezdí od září, a zatím bez poruchy i já jsem jej projela a je velmi příjemný, vysoká rukojeť, prostorný, líbil se mi i ten fusak, ona si určitě nestěžuje, vypadá pořád jako nový. Tak yjsem o něm uvažovala, ale pak vyhrála trojkolka. Je pravda, že zatím jezdí s korbou, takže o sporťáku moc nevím.Jo a ještě, vím, že si jej kupovala na radu kamarádky, která s ním byla moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
aji
190
24.1.09 15:38

ahojky, my máme atlantik už skoro 15 měsíců a naprostá spokojenost :-) kolečka v pohodě, dají se i sundat bez větších obtíží do auta, nyní už jezdí malá jen ve sporťáku a nestěžuje si :-)) fusak můžeš použít do hlubokého i sporťáku, polohování nožiček taky nezlobí, prodavačky asi chtějí prodávat i jiné značky ;-)) vůbec bych se nebála

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.1.09 17:18

S kočárkem jsem byla naprosto spokojená, kolečka nikdy napadají, polohovat nožičky jdou perfektně a pásek také nikde netlačil. Vynikající poměr cena - výkon - kvalita. Oceňuji velkou korbu, stabilitu, perfektně se s kočárkem jezdí i v lesním terénu. Je těžší a proto se hůř dává do auta. Teď už máme golfky, tak budu kočárek prodávat. Ale sloužil výborně.
Ilík

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.2.09 20:22

S Atlantikem jsem měla tu možnost vyrazit na prochajdu s kamarádčiným miminkem. Ze začátku se mi moc líbil a jelikož taky vybírám kočár, tak jsem o něm i uvažovala. Musím ovšem říct, že kočárek odpovídá ceně a kdo nejezdil s jiným a neporovná - rozdíl nepozná… Narozdíl od ostatních podobně stavěných kočárů se s ním jezdí špatně, je nestabilní a měla jsem pocit, že zatáčí i když nechci. Při rychlé chůzi je lepší zaaretovat přední kola, jinak jsem měla strach, že miminko vyklopím - navíc je i po složení docela velký. Než si ho pořídíte - zkuste se s ním projet třeba před prodejnou na zámkové dlažbě rychlou chůzí… Je ovšem otázka, kolik do kočáru chcete investovat - zkuste se projet např. s V-crossem nebo X-landerem a posuďte samy, o třídu vyšší finance, o 2 třídy větší kvalita.

• Nahlásit
  • Citovat
Hozy
4.3.10 16:54

Atlantic

My měli taky atlantic,08 oranž,do hlubokýho jsem byla přimo zamilovaná,prostorný,elegantní,že by se mi zdál nestabilní,nemůžu vůbec říct,naopak,vždycky jsem se těšila až zas vyrazíme ven,jezdili jsme celé léto,někdy kolečka opravdu trochu jezdila kam chtěla,ale záleží na povrchu,venku to nedělal,třeba v obchoďáku,když to byla jakoby guma na gumu, a pak když byl prcek už těžkej,v korbě,ve sporťáku pak už ne,změní se těžiště,ale jinak super :potlesk: ,je vyšší,potah stačí otřít mokrou houbičkou,žádný mapy,fleky,polohování noh bez problému,a velký koš,a 09 jsou úžasný barvičky,modrá,tyrkys,kamarádka měla tyrkys,byl úžasnej,a maj i odvětrávání v boudičce,to můj ještě neměl,na léto doporučuji,takže bych do něho zas určitě šla :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama