Reklama

Kočárek Hoco Diamond

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 20.01.09 17:01
Kočárek Hoco Diamond

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevlastníte kočárek Hoco Diamond. Celou zimu se snažím navléct nánožník na fusák, ale marně, tak jsem si přečetla par diskusí a zjistila, že tento problém mají všichni, že lepší je koupit univerzální nanožník. Ale mám problém i s podzimním fusákem, má vzadu gumu na upevnění k opěradlu, ale bohužel nedrží a malý mi sjíždí i s tím fusakem. Poraďte jak na to.

Jak maminky hodnotí Hoco Diamond

Reklama

Reakce:

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 20.01.09 17:19

Ahojky,
mám Hoco ale Tornado-S a nánožník jde na:,–(it v pohodě i na fusak EMitex 3v1 v prodloužené délce. Podzimní verzi jsem upevňovala k opěradlu gumou a protáhla jsem pásy,Lukáš v té době začínal vstávat,tak jsem nechtěla,aby mi vyskočil.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 20.01.09 18:13

Já také jsem protáhla pásy, malý je živé dítko, musím ho zapínat, ale i tak ten spodní díl toho fusáku sjíždí.

JaSa
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 20.01.09 18:37

ahoj, mám Daimond, a orig. nánožník vůbec nepoužívám, mám fusak Aesthetics a jsem spokojená

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >