Tako

Anonymni
11.1.09 16:54

Tako

Prosím o info-praktické zkušenosti-s kočárky Tako. Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
11.1.09 17:07

Tak z me zkusenosti,i zkusenosti znamych,co tuto znacku mely…
Kocarek po par tydnech vrze a to dite nema temer zadnou vahu,konstrukce kocarku vecne porouchana,bud diky ulomenym kouskum plastu,nebo spatne vymyslenosti celeho podvozku…Slabe plaste na kolech,takze kola vecne pichla-v horsim terenu.O latkach,ktere jsou na kocar pouzite,bych spekulovala,jestli nejsou nejak zavadne,ale to nevim urcite.U nas sel kocar z domu po par mesicich,kdyz jsem pri zvedani do vlaku dite malem vyklopila,diky rukojeti,ktera sice sla prehodit,ale jaksi nedrzela a tudiz se cela hnula a syn malem letel.Nikdy bych si uz tuto znacku neporidila,i kdyz jsem nemela na drazsi kocar,casem jsem zjistila,ze se vyplati usetrit a koupit lepsi a osvedcenou znacku.

• Nahlásit
  • Citovat
184
11.1.09 17:28

Tak my kočárek Tako máme dodnes ( kupovaný před 5 lety) a je úplně v pohodě. Má velikou výhodu - je prostorný! Sousedka má Casualplay a dítě se jí do něj nevešlo už v pěti měsících… Tako má své mouchy - při obrácené rukojeti je těžce ovladatelný, je málo skladný do auta a kolečka občas vržou ( to jsme vyřešili silikonovým nástřikem a je to v pohodě) Nikdy nebyl porouchaný, propíchlé kolo jsme taky neměli, prostě za tu cenu paráda. Používáme ho jen na zahradu a na běžné vození mám Phill a Teds, páč je nás víc. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1965
11.1.09 17:32

Tako jsme koupili pro prvního syna - prostě jsme šli do obchodu a líbil se nám :lol: tehdy jsem všechno ještě tak neřešila :roll: Spokojeně jsme s ním odjezdili své, žádná závada, až na padající podnožku na nohy asi po roce, tu nám během pár dní opravili. To jsme ale zavinili sami, protože jsme kočár často skládali do auta a nezacházeli s ním příliš šetrně :roll:

Na druhého syna jsme si náš věrný „tank“ nechali. Pravda, už to nebyl žádný výstřelek módy, ale pro naše účely stačil. Je ale fakt, že na další dítě už bych si ho nenechala, už fakt dosloužil :lol:

Takže bych to shrnula - záleží na tom, co od kočárku chceš, kolik na něho máš peněz, atd. Jestli je poruchový, to se asi nedozvíš, je to kus od kusu, asi jako u všech kočárků. Samozřejmě nemůžeš srovnávat nesrovnatelné, pokud srovnáš Tako a nějaký hypresuper značkový kočárek, tak hádej, který bude lepší ;-)

Výhody: je levný, projede i náročnější terén, náš kousek byl mimořádně odolný. Jo a je hodně prostorný, i naše velké mimina se do něj bez problémů vlezla i s fusakem.

Nevýhodný: těžký, moc parády s ním nenaděláš ;-)

Takže asi tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
11.1.09 17:57

děkuji

Děkuji za odpovědi. Už jsem se zaregistrovala.Byla jsem zamilovaná do Jané, ale slyšela a četla jsem na to také negativní ohlasy a tak mám strach do toho investovat tolik korunek…a už ani nechci trojkolku, máme tu samé kostky a nerovný terén:-( tak hledám jiné možnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
11.1.09 18:21

já bych osobně do polských kočárů nešla , já mám cam cortinu tris evolution a jsem spokojená , ale na tvojém místě bych šla do mutsy kvůli těm dlaždičkám.Ale je pravda že každý kočár má své mouchy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
11.1.09 18:34

děkuji

na Mutsy už jsem také koukala, ale na mě je to moc „atomový“ desing, cirtina je dost tvrdá, ne?ale děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
11.1.09 18:40

Tak já Tako kočárek mám a jsem s ním spokojená. Jen ta váha mi vadí. Hodně cestujem,koupila jsem si kvůli tomu i golfky a trojkolku, protože tahat sama ten těžký kočár do auta se mi už nechtělo. Jinak není nijak zničený, potah máme super, jezdili jsme 9 měsíců a na kočárku nic není rozbité, nic nevrže, látka je neporušená. Kočárek teď mám u domečku a dávám tam malou spinkat, (protože je krásně prostorný) a chodíme s ním na tůry, protože projede všude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
11.1.09 18:43

na ježdění po dlaždičkách není, má plastové kola.Být tebou hlavně se dívám po kočárkách s nafukovacíma kolama ,my naštěstí tu ve městě dlaždičky nemáme:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
11.1.09 19:36
žaneta píše:
na ježdění po dlaždičkách není, má plastové kola.Být tebou hlavně se dívám po kočárkách s nafukovacíma kolama ,my naštěstí tu ve městě dlaždičky nemáme:o)

Tak ten náš TAko má teda nafukovací kola a projede všechno :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
11.1.09 20:27

muchláček já mám cortinu trojkolku .....tomu věřím že projede všechno ale nešla bych do něj už kvůli bezpečnosti a váze…to je můj názor.......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
12.1.09 09:29

Já mám Kiddy by Tako a jsem naprosto spokojená. Váha mi nevadí, projede všude, je krásně prostornej, nic mi nikde nevrže, nepadá, dítko je spokojený. A bohatě nám stačí. Přijde mi zbytečný utrácet za kočárky desetitisíce :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
12.1.09 17:57

My s přítelem jsem měli vyhlídnutý kočárek Tako Jumper…když jsem se ptala na jiných forech jaké mají zkušenosti,tak mě od této značky odradili!Prý je to velmi levná značka,atd…Tento typ kočárku se pohybuje kolem 8.000-10.000kč,jako spousta jiných kočárků.Doporučili mi,abych se podívala na jiné značky,tak jsem to udělala.Když už se nám nějaký líbil,tak byl velice malý,jako 31cm šířka korbičky,je opravdu málo a nebo je zase podvozek tak vely,že se nevejdu do vytahu!A stejně,vybrali jsme si kočárek,který nám doporučili a když jsme koukali na fora,tak ho zase všude pomlouvali.Takž myslím,že je zbytečné na něco takového se ptát,každý pouze vychválí značku vlastního kočárku a ostatní pro něj budou blbé,atd…Nakonec jsme se rozhodli pro Coletto Austin 4 a i když je to také polská značka,tka doufám,že saž v něm v dubnu vyvezeme naši princeznu,budeme všichni tři spokojeni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama