Kočárek betini x4

2904
2.1.09 22:16

Kočárek betini x4

Ahoj dámy,

máte zkušenosti někdo s tímto kočárkem, začínám hledat pro a proti a tento mě zaujal, líbí se mi masivní konstrukce, trojkombinace, košík vypada velký, kola jsou natáčečí a sedačka jde proti směru, co vy na to?

http://www.darababy.cz/…luboka-korba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1751
4.1.09 22:09

Já ho měla v užším výběru, ale nakonec mě odradila ta konstrukce mezi kolečkama, měla jsem pocit, že o ní budu zavázet, když budu sjíždět z chodníku. Ale jinak je krásnej, nádhernej, úžasnej, fakt se mi moc líbí. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
5.1.09 23:04

A co takhle osobní zkušenost, má někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
6.1.09 08:56

Ahojky, kočárek vypadá výborně, já ho sice nemám, ale mám podobný… Mikrus alu Sprint a natáčecí podvozek si nemůžu vynachválit a toho podvozku se bát nemusíš, na obrubník najedeš v pohodě a když je nějaký vyšší nájezd, tak tam máš problém s jakýmkoliv kočárem. Ještě si zjisti, jestli je ve výbavě nánožník i na sporták a taška na rukojet, podle popisu se mi zdá, že né a obojí je celkem drahý a pak tě to vcelku vyjde mnohem dráž. Líbí se mi, že hukolečka nejsou nafukovací… ale zase ty líp sedí ve sněhu.
Tak dobře vyber. Jo a já bych rozhodně koupila i tu autosedačku, at ti jde na podvozek.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama