Atopický ekzém - krém bez kortikoidů?

39
7.9.12 17:57

atopický exém -krém bez kortikoidů?

Ahoj.
Máte někdo zkušenost s mastí(krémem) na atopický exém, který neobsahuje kortikoidy, a mohou ho používat batolata i dospělý.
Nevíte někdo značku tohoto krému?
Doktor se mi o tom tenkrát zmínil, že něco takového je. Cena by měla být kolem 600-1000kč? Chtěla jsem si o tom přečíst něco na netu, ale nevím výrobce..Takže marná snaha něco najít..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
858
7.9.12 18:05

Já mám „Protopic“ je bez kortikoidu a je uzasny…Po dvou tydnech jsem mela klid a ted uz dva roky bez ekzemu, kdyz vidim ze by mohl najet tak jednou maznu a je klid.. Jen nevim jestli je i pro deti.Je na recept a myslim ze se na nej ani nejak extremne nedoplacelo. Jeste mám z lekarny krem Ekzem od Dermalexu (cena cca 300 a tim se mazu normalne jako precence taky super…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
7.9.12 18:07

Cannabiox-je pro deti, kojici, tehotne, dospele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
858
7.9.12 18:08

Jo jeste si pamatuju ze prvnich par namazani docela palilo, ale potom to preslo a nemel by se u toho pit alkohol - to jsem vzdycky zrudla a zaclo to palit - ale potom se to ustali.. Fakt na nej nedam dopustit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2332
7.9.12 18:10

Syn má atopický exém. Taky se snažím vyhnout kortikoidům a daří se skvěle pomocí homeopatik…Nikdy jsem na ně nevěřila, ale fakt mu zabrala a je čistej. Jo a denně mažeme Excipial lipo lotion a do koupání Balmandol olej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7512
7.9.12 18:55

Já mám Protopic už několik let a souhlasím s popisem @Kordules . Ale naposledy když se mi to na ruce strašně zhoršilo moc nezabíral a zkusila jsem namazat tim Excipial U Lipolotio a během 3 dnů to uplně zesvětlalo a nehorší se to, ani nesvědí, nic. :palec: Takže tak 3× denně mažu preventivně. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
7.9.12 19:17

Protopic je od dvou let!!!My měli ekzém v tak hrozném stavu, že nám ho doktorka předepsala už od roku a půl(platili jsme 300kč),ale dceru strašně moc pálil :think: strašně plakala!!!Nemohla jsem se na to už dívat. začala jsem si dělat konopnou mast a paráda. A z toho šíleného pekla nás dostali homeopatika(ekzém jsme měli na 80% těla)!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3361
7.9.12 19:21

Excipial, oilatum-z těch levnějších. Jinak my máme míchanou mast od kožaře, takže je bez názvu, ale je super…
A do koupele se nám osvědčilo balneum hermal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5356
7.9.12 19:41

Ja mam Elidel, stal 600 Kc a je skvely, ale nevim, jestli je pro deti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3466
7.9.12 19:58

Linola Fett, stála 120Kč a na prckovo (2měs) tvářičku je skvělá, mažeme už tři týdny a moc pomohla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sterezie
7.9.12 20:31

Mně strašně pomohl v těhotenství Psorastop mikroemulzní sérum, ale děti mohou až od 3 let, mladší po konzultaci s lékařem.. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1118
7.9.12 20:39

Brácha používá krém Bioderma Cicabio (cca 300,– Kč), není přímo na atopický ekzém, ale dostal na něj tip a je výborný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
7.9.12 20:48

Mám konopný krém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3173
7.9.12 23:23

Protopic ale ten se tuším nedá koupit bez receptu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3173
7.9.12 23:24

A ještě ovesná koupel je docela dobrá :) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat