Augmentin v 39tt?

60
14.12.20 10:12

Augmentin v 39tt?

Ahojte, nemate některá zkusenost s užíváním augmentinu tesne pred porodem? Končím 39tt a dnes mi zubarka na zánět v zubu napsala na 7 dni Augmentin.
Trochu se ho bojím užívat, aby to neovlonilo ditko nebo porod.. Ale bolest nejde vydržet. Trpím uz 3.den..:man_facepalming
Nebrala jste některá taky? Bylk vse ok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19039
14.12.20 10:19

Já brala silnější antibiotika na zánět ledvin prakticky celý devátý měsíc a ještě i po porodu při kojení a všechno bylo v pohodě. Dokonce mám nejzdravější dítě v okolí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9591
14.12.20 10:19

Zavolej si na gyndu…ale myslím že v klidu…lepší jak zánět v zubu :think: i v těhotenství se stává, že člověk potřebuje atb, to se nedá nic dělat…ona bolest a zánět taky nejsou pro porod ideální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
14.12.20 11:19

Myslím, že zubařka viděla, že jsi těhotná a nepředepsala by ti něco co se nesmí… Ale pokud si si fakt nejsi jistá, zavolala bych na gyndu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
14.12.20 11:28

Jo, na gynde jsem se ptala, rikal, ze v pohodě..
Cele tehu jsem si nevzala jediny lék.. Asi proto me to trochu děsí.. 🤷‍♀️ Jen jsem chtela vedet jestli nekdo taky bral posledni tyden a jestli to nejak ovlivnilo porod. Díky všem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1770
14.12.20 11:34

Urcite ho ber, normalne se pise v tehu..mas zanet zubu, to nezmizi samo a nebudes to chtit resit po porodu..napsal ti ho lekar, odborny lekar ti to potvrdil…jeste muzes zavolat obvodakovi :nevim: fakt se tim netrap, preji brzke uzdraveni a klidny porod :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
30.12.20 13:16

Já ho beru teď ve 33.týdnu na zánět močáku a moje ségra doktorka říkala, že to jsou nejlepší atb v těhotenství :) tak jsem v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat