Aukce ve prospěch zvířat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 26.04.19 21:16
Aukce ve prospěch zvířat

Milé maminky, pokud máte zbytečné věci nebo chcete věnovat, upozorˇbuji na aukce pro zvířata na FCB (nejsem organizátor, jen sem vkládám).Informace jsou přímo ve skupině. Kromě toho najdete na netu i na FCB aukce ve prospěch kočiček atd.,chce to jen hledat :-).Co vy na to? Zkusíte? https://www.facebook.com/…14947/about/

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8040 příspěvků 26.04.19 22:04

@maskovak ne. Než koupit něco co se mi nelíbí, tak ty peníze vezmu a donesu do útulku. Případně koupím žrádlo, po dohodě s vedoucí, nebo hračky. Tak to dělám už roky.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 27.04.19 13:15

@lachtanice86 to je ale tvá věc. v aukcích ve prospěch zvířat kupují lidé na celém světě. nevidím důvod, když třeba uvidím pěknou věc, nekoupit ji v aukci, když udělám navíc dobrý skutek plus tu věc využiji. z hlediska využitelnosti je dobře, že ta věc neskončí v koši a někdo ji využije. a nesouvisí to s tím, že dávám jako i ty kromě toho dary do útulků.
za mne:radši dám věci do dobročinného bazaru nebo aukce než je vyhodit do popelnice a na skládku-efekt je pro životní prostředí, pro využití kupujícím a ještě jdou finance na dobrou věc

maskovak
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 27.04.19 13:20
@lachtanice86 píše:
@maskovak ne. Než koupit něco co se mi nelíbí, tak ty peníze vezmu a donesu do útulku. Případně koupím žrádlo, po dohodě s vedoucí, nebo hračky. Tak to dělám už roky.

píšeš věci co se mi nelíbí-nesouhlasím, já koupím vždy co se mi líbí a co využiji. nevím jak jsi vydedukovala, že 1)musíš něco kupovat a 2)kupovat věci co se ti nelíbí?
Věnovala jsem do dobročinné akce novou kulmu a nový holicí strojek plus hodnotný obraz-předpokládám, že to koupí někdo komu se to líbí a kdo to využije (to je snad normální)

lachtanice86
Echt Kelišová 8040 příspěvků 27.04.19 14:18

@maskovak klidek. Ptala jsi se jestli zkusíme, odpověděla jsem. Na odkaz co jsi uvedla jsem klikla a to co jsem viděla se mi nelíbilo, z mého pohledu to byly kýče nebo věci co bych si nekoupila ze spousty osobních důvodů. Třeba jako kupovat kosmetiku, když nevím kdy byla koupena, zda byla použita, napriklad u dekorativní je to dle mého i dost fuj, jaká je expirace. Některé věci se prodávají už i po expiraci. A já třeba nechápu jak ty můžeš vědět jak vedu svou domácnost a zda něčím plytvam nebo ne. Napsala si veřejnou diskuzi, já odpověděla, to že se ti to nelíbí, je tvá věc a nemusíš na mne vyjíždět!

Váš příspěvek
Reklama