Autem do Francie

2374
3.6.13 09:48

Autem do Francie

Ahoj, už jsem zakládala diskuzi letecky do Francie, ale chceme ještě zvážit cestu autem. Takže bych si ráda přečetla vaše zkušenosti pokud jste někdy cestovali do Francie autem..tak kudy a jak se co nejvíce vyhnout poplatkům a nejet při tom přes 20hod cesty. Díky za případné rady a tipy :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
R82
2396
3.6.13 09:51

My teda taky bychom tam chteli, takze taky si rada prectu co a jak :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9018
3.6.13 09:56

Byli jsme autem v Paříži, Provence a Alsasku.
Moc vám toho o cestě nepovím, i když jsem řídila, tak vše pečlivě plánoval manžel.
Vše si ukládal do navigace. Je to jeho koníček, plánovat trasy. :lol:
Dcera zvládla cestu perfektně. Nejhorší silnice jsou tady, Německo bylo úžasné a Francie, jak kde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5226
3.6.13 10:00

@Mishell my jsme byli v jižní Francii, jeli jsme Německo-Švýcarsko-Itálie-Francie, cesta trvala 14 hodin(Praha -Cannes) a nejdražší poplatek byla dálniční známka ve Švýcarsku, mají pouze roční :roll:…Jinak cesta nádherná, malé bylo v té době 2,5roku a zvládla vše v pohodě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7780
3.6.13 10:06

My byly ve franciipovodí Loaryautem cesta byla super ve francii jsme jely po okreskach a zpátky po dolanici:)po okreskách nádherná cesta, tiše zavidim cestu jela bych znova, kdyby byly :roll: korunky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2635
3.6.13 10:20

Ja byla az v Dieppe autem…pres Pariz, zastavili jsme i v Giverny -tam maloval Monet…ridila jsem ja a uplne ok..jeli jrme pres Nemecko, tam jsou dalnice zdarma..Francie..tam se plati za ujete km..ubytovani v Dieppe s vyhledem na Atlantik je levnejsi nez ubytovani u nas..pro 4 lidi 36 eur..pres net objednane…Francie, je super. P.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2635
3.6.13 10:27

Ja byla az v Dieppe autem…pres Pariz, zastavili jsme i v Giverny -tam maloval Monet…ridila jsem ja a uplne ok..jeli jrme pres Nemecko, tam jsou dalnice zdarma..Francie..tam se plati za ujete km..ubytovani v Dieppe s vyhledem na Atlantik je levnejsi nez ubytovani u nas..pro 4 lidi 36 eur..pres net objednane…Francie, je super. P.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
3.6.13 10:48

My jsme byli 2× v saint tropez. jeli jsme přes německo, rakousko, itálii… v Itálii jsme přespávali u Lago di Garda v kempu - to ale není asi nutnost, jen se nám tam líbilo, cesta by se zvládla i v kuse, ale byl by to záhul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
R82
2396
3.6.13 15:17

A co ubytovani ve Francii, jak ciste jsou ty formule F1??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
3.6.13 16:03
@Mishell píše:
Ahoj, už jsem zakládala diskuzi letecky do Francie, ale chceme ještě zvážit cestu autem. Takže bych si ráda přečetla vaše zkušenosti pokud jste někdy cestovali do Francie autem..tak kudy a jak se co nejvíce vyhnout poplatkům a nejet při tom přes 20hod cesty. Díky za případné rady a tipy :-)

a do jaké části Francie máte namířeno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2374
3.6.13 18:38
@mexxx píše:
a do jaké části Francie máte namířeno?

No do městečka které je kousek právě od Saint-Tropez :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
3.6.13 20:06

@Mishell
taky se letos v srpnu chystáme do Saint-Tropez :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
R82
2396
3.6.13 20:42

A kde tam budete bydlet, Tropez je drahy ne hotely tam? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
3.6.13 21:44

My budeme bydlet v kempu v mobilhomu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
R82
2396
4.6.13 06:42

Jo??to tam je jo, to by bylo dobry. a odkaz muzes sem dat nebo neco???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat