Reklama

Výběr auta pro víc lidí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xsaleen
Echt Kelišová 9139 příspěvků 31.12.16 10:10
auto pro víc lidí..

Ahoj, vím že se tu čas od času poflakuje nějakej chlap :lol: :lol:
Potřebuju poradit auto pro nás 5 a většího psa.. chtěla jsem espace, citrona C8, peugota, opela zafiru, pai i novější multiplu, ale vše spatně, prý velkem poruchová auta… bylo mi doporučeno auto z koncernu VW (sharan, Alhambra, galaxy)
Jenže je to docela pakárna Něco vybrat, aby to nebylo z 02… a navíc to bylo v Plzni a okoli třeba 150km…
Měl by někdo jinej typ?
ZAtím máme vybraný galaxy, ale je až v Mostu, což vlakem s dítětem je na celej den..
Ještě jsem chtěla toyotu avensis verso ale za to, co do toho můžu dát je tu jedna v Budějovicích, a ještě bez CZ dokladů… no jsem z toho celkem v pasti, jak mi každej říká něco jinýho :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jkra
Generální žvanilka 24130 příspěvků 31.12.16 10:15
@xsaleen píše:
Ahoj, vím že se tu čas od času poflakuje nějakej chlap :lol: :lol:
Potřebuju poradit auto pro nás 5 a většího psa.. chtěla jsem espace, citrona C8, peugota, opela zafiru, pai i novější multiplu, ale vše spatně, prý velkem poruchová auta… bylo mi doporučeno auto z koncernu VW (sharan, Alhambra, galaxy)
Jenže je to docela pakárna Něco vybrat, aby to nebylo z 02… a navíc to bylo v Plzni a okoli třeba 150km…
Měl by někdo jinej typ?
ZAtím máme vybraný galaxy, ale je až v Mostu, což vlakem s dítětem je na celej den..
Ještě jsem chtěla toyotu avensis verso ale za to, co do toho můžu dát je tu jedna v Budějovicích, a ještě bez CZ dokladů… no jsem z toho celkem v pasti, jak mi každej říká něco jinýho :roll:

Verso je dobry. Toyota dealer by ti urcite sehnal. zalezi na penezich.,mela jsem espace. Uz nikdy. Kdybys neresila Prachy, nove VW.

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 14 inzerátů 31.12.16 10:15

Taky nás bude co nevidět 5 a máme labradorku, tak se do Fabie už nevlezeme ;) ale chlap chce 8-9ti místné, aby jsme se tam vlezli i s dvojkočárem a báglama na dovolenou :)

xsaleen
Echt Kelišová 9139 příspěvků 31.12.16 10:18

@jkra u toyoty nemají nic, res. mají ale drahé.. tam jsem se dívala už.. muj rozpočet je cca 80 000
mno, najivně jsem si myslela, že to není až tak úplně málo… ale co se týče těhle aut tak asi jo… malí seženeš super bez problému ( sama jsem ted prodávala)
ale ve většch je to prostě bída no.. kord, když na auto celkem pospícháme

jkra
Generální žvanilka 24130 příspěvků 31.12.16 10:20
@xsaleen píše:
@jkra u toyoty nemají nic, res. mají ale drahé.. tam jsem se dívala už.. muj rozpočet je cca 80 000
mno, najivně jsem si myslela, že to není až tak úplně málo… ale co se týče těhle aut tak asi jo… malí seženeš super bez problému ( sama jsem ted prodávala)
ale ve většch je to prostě bída no.. kord, když na auto celkem pospícháme

Ty brdo, tak za 80 to je vrak. Verso jsem prodavala 8 let stary za 120, espace stary 10 let za 100. Renault starsi je blbej. To dosetrim byt vami. To se Vam podela velmi rychle.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1973 příspěvků 31.12.16 10:22

My máme Mazdu Premacy. Je 5 místná, ale prostorná, dozadu se 3 dětské sedačky vejdou a kufr to má jako kráva. Kočár neskládám, jen sklopím madlo a hodím ho do kufru tak jak je

Fofrník
Závislačka 3264 příspěvků 31.12.16 10:25
@kanka80 píše:
Taky nás bude co nevidět 5 a máme labradorku, tak se do Fabie už nevlezeme ;) ale chlap chce 8-9ti místné, aby jsme se tam vlezli i s dvojkočárem a báglama na dovolenou :)

Mám renault trafic a v pohodě. Jen přemýšlím že by se hodila prodloužená verze (kvůli dovoleným). Do prodloužené verze by se vám vešel i dvojčecí kočár bez rozkládání. Já v musel v krátké sundavat kolečka (ale v případě potřeby jsem tam nacpal dva dvojčecí kočárky). ;) @xsaleen

kikinous
Kecalka 222 příspěvků 31.12.16 10:32

A co vw touran? starší by nemusel být tak drahý a prý celkem vydrží. my o něm teda uvažujem :mrgreen:

xsaleen
Echt Kelišová 9139 příspěvků 31.12.16 10:38

@kikinous dik na tourana jsem jeste nekoukala

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 31.12.16 10:39
@xsaleen píše:

Tak s tímhle rozpočtem leda tak Dáčku :mrgreen:

http://www.autorevue.cz/…a-malo-penez

xsaleen
Echt Kelišová 9139 příspěvků 31.12.16 10:40

@králíkovna diky za tip… nejblizsi v susici… uvidim co na ni chlap a nas dvorni mechanik

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 10:41
@kikinous píše:
A co vw touran? starší by nemusel být tak drahý a prý celkem vydrží. my o něm teda uvažujem :mrgreen:
:-D Starší Tourany jsou drahe jako prase. Také jsme si mysleli, že ho koupíme použity za rozumný peníz a byli jsme hodně překvapeni. Raději jsme šli do nového. Ale auto to je moc fajn. :-)

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 31.12.16 10:42

@xsaleen Nevím, co čekáš. Kámoška koupila málo ojeté berlingo za 190 tisíc a to byl teda kauf roku. Sehnat větší plně pětimístné auto s velkým kufrem, aby to nebyl vrak do kterého nasypeš hned ranec peněz za opravy, tak pod 200 000 se asi nedostaneš.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 31.12.16 10:47

Za 80? To nějakou mrchu před rozpadem s 300 na budíku a rozhodně ne bez investic.

smutny klaun2
Kecalka 409 příspěvků 31.12.16 10:48

Pokud chceš jezdit spolehlivě, podívej se po Toyotě, nejlépe Avensis Verso, nebo i Mazdě MPV.Ta sice bohužel rezne, ale je naprosto spolehlivá. Tyhle auta jsou i z roku 2002-3 dobrou volbou a za pár korun. Stáří se nemusíš bát, vše na nich bude fungovat a budeš opravovat jen korozi, ale nic jiného. Do všeho ostatního budeš sypat peníze. Při koupi si vezmi s sebou někoho, kdo tyhle auta zná a umí poradit a hlavně Vás tam doveze.Ty peníze za to se Ti několikrát vrátí. Vlakem kupovat auto nejezdi, to nebývá dobré řešení.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama