Autolednička

Anonymni
9.8.07 08:17

Autolednička

Ahojte,

jedeme za 14 dní autem do Chorvatska a nějaké jídlo vezeme sebou, marně se snažím najít nějakou půjčovnu autoledniček v Praze a vypadá , že si ji nejíš budeme muset pořídit. Prosím o radu ohledně půjčovny a nebo reference na koupení konktrétního typu.

díííky moc Elen

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16539
9.8.07 12:09

ahoj,

my jsme ted měli do chorvatska půjčenou od kámoše, takže půjčovnu neporadím :wink: .

ale pokud budete kupovat novou, tak doporučuji k tomu i adaptér do zásuvky na pokoj a dívejte se, jak je hlučná. některé jsou totiž dost :cry:

pěknou dovču ! :D Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
13.8.07 08:47

Ahoj, my jsme to řešili už loni. Malé musím jídlo sebou zavařovat, protože hotové nechce a raději je uchovávám v chladu - pro jistotu. Taky je Julka jogurtová. Loni manžel koupil autolednici - mám pocit že nakonec v Bauhausu a vybíral dlouho - cenově a technicky tak akorát. Určitě by měla mít možnost připojení i do sítě (tedy s adaptérem), pak vybrat potřebný objem lednice a hluk je taky podstatný. Důležitý je taky její chladící výkon - podívejte se jakou min. teplotu zvládne a za jakých podmínek, jaký je teplotní spád (tedy rozdíl teplot venku a uvnitř lednice). To je hodně důležité.
My jsme ji měli připojenou i v hotelu a vždycky byla uložená v koupelně, kde ten hluk ventilátoru nevadí spaní. Vždycky nějaký hluk vydává, ale jde taky o to jaký :wink: Ale letos jsme ji použili už podruhé a zatím spokojenost - funguje bezvadně a jogurty jsou v ní pěkně vychlazené, o polívkách ani nemluvím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7138
13.12.07 08:51

Tak jdu docela s křížkem po funuse, ale půjčovnu autolednic a stř. boxů mám, ale ne v Praze, ale ve Vrchlabí, tak pokud by někdo potřeboval pro příště stačí napsat.
Jinak lednice mám velké , vejdou se i 2l PEt lathve na stojato s vestavěným adaptérem 12 i 220V a je i kolekčky, je dost velká, a chladí/ ohřívá 30 stupňů od okolního prostředí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama