Autosedačka GMINI

2
10.6.17 18:40

Autosedačka GMINI

Zdravím maminky a tatínci :-) má tu někdo zkušenosti s autosedačkou GMINI Tutus 123 9-36 kg? Děkuji předem za jakékoli informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

338
14.10.18 11:01

Obnovuji téma..má někdo zkušenosti s touto sedačkou?vyrábějí se dvě verze,rozmýšlím nad tou s isofixem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
27.11.18 14:57

Taky mě zajímá...

Právě jsem na tuhle sedačku taky narazila a také by mě zajimali zkušenosti… Vypada bytelne a bezpečně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.18 05:20

Také by mě zajímaly recenze, na tuhle sedačku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
12.12.18 05:56

Ja mam od Gmini dost vyrobku a jsem s nimi moc spokojena…hlavne s kocarkem(sportovnim),hlavni vyhoda teto znacky je cena x kvalita(u kocarku se mi to potvrzuje),tak soudim,ze by tomu mohla odpovidat i autosedacka,ale bohuzel jsme stale neporidili,takze nemuzu recenzovat…a pokud se nemylim,jedna se o ceskou znacku,coz by take nemuselo byt na skodu… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.19 09:33

@vaks koupili jste na konec sedačku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
17.1.19 09:41

Zatim ne..sedacku mame(po starsi dceri),takze nas to az tak netlaci,ale zrovna vcera jsem zas po nejakych pokukovala…porad nad ni dost vaham,co jedine me odrazuje,to vahove rozmezi…jsem spis pro sk.II nebo III samostatne a takovou nevyrabi… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
17.1.19 10:14

@Martanka92 já ji nakonec koupila.. s tím isofixem a nemůžu si zatím stěžovat.. líbí se mi to polstrování, vypadá kvalitně a bytelne, tak snad.. to. Jediný co, tak když jsem dala sedacku do auta a pak ji chtěla položit, musela jsem zas vyndat, .. takže jestli mohu doporučit, pokud máte sedačku pro ty nejmenší, rovnou si dejte tu druhou polohu sedu, není to takový rozdíl a pro ty menší je to lepsi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
17.1.19 11:43

@xmoul a kdyz mate danou tu druhou polohu,je to dostatecne na spani?neklimba ditku ta hlava?a nebo tam je jeste nejaka dalsi(lezici)poloha?dcerka je dvouleta,takze chce z auta videt,ale kdyz usne,sklopim ji to na leh..je to skoda,ze se musi dite vyndat :think: Ale diky za recenzi,stale nad ni uvazuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
17.1.19 12:47

@vaks no myslela jsem si, že půjde sklopit vic.. :? To dítko tam normalne sedí, nelezi, takže už se mi bohužel stalo, že dcerce padla hlava dopředu :? když vystrkuje hlavu, aby pořádně viděla… Třeba to má nějaký vychytávky, ale my jak ji máme krátce, jsme na ně ještě nepřišli,, takže se teprve pomalu seznamujeme a právě dcerka je hrozně zvědavá, takže tu hlavu furt vystrkuje, takže ji furt sleduju a ukazuju ji, kde má mít hlavičku :lol: ale už se mi to stalo, že jsem to neuhlídala.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama