Autosedačka Joie every stage

16.5.17 21:26

autosedačka Joie every stage

Dobrý den, prosím Vás máte někdo zkušenost s autosedačkou Joie every stage 0-36 kg :)?
Děkuji moc za odpovědi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.5.17 23:54

@Lucka Z. Zdravim mame ji par dni a zatim spokojeny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 09:35

Děkuji :) v sobotu se na ni jedeme kouknout, moc se mi líbí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 11:19

@Lucka Z. Mne se na ni libilo, ze dlouho vydrzi v proti smeru a je az do 36kg. Je sice takova tesnejsi, ale aspon se tam mimco nehne. Mam tam dceru ma necelych 6mesicu a 6kg. Sice je tezsi ji do te sedacky dat, ale to je dano tim, ze je pripevnena v aute. Prece jenom do vajca ji dam doma a nemusim resit co kde prekazi. Od Joie mame i kocarek litetrax air, tak na ten jsem zvedava, ale to bude jeste chvilku trvat nez ji do nej dame :)… Jinak na FB je skupina deti proti smeru a jdou tam na ni recenze.
Jinak se v obchode pokud mozno nenechat natlacit do sedacky po smeru ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 11:35

To se mi na ni právě líbí nejvíce, že vydrží dlouho v protisměru :D ve skupince už jsem :palec: ještě se jen zeptám zabírá v autě hodně mista? Jsem zvědavá jestli se malému v ni bude líbit, má 7 měsíců (sám nesedí), 8,5 kg a 73 cm. Bojim se, že mu bude vadit omezený prostor kolem sebe :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.17 14:00

@Lucka Z. Jej sem si nevsimla :oops:.. No zabere dost mista, ale jaka sedacka ne??? Mame velke auto tak nam to neva, ale mi dve decka v teto sedacce tal se doprostred nikdo nevejde ;)… A jak se libila sedacka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.17 15:54

Líbí se moooc :D vidi z okénka tak je spokojený 8) a zase tak veliká není, ne obrázkach vypadala obrovska, takže jsme spokojeny :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
10.8.17 14:37

Dlouho jsem hledala autosedačku, která by se pro děti 18kg + nahoru, dala skutečně polohovat. To byl skutečně oříšek…
Jelikož vždy je pro mě na 1. místě bezpečnost, tak jsme se řídili podle testů německého ADACU. V roce 2016 tam začaly autosedačky Joie a my hned rodičům koupili do auta obyčejnou, ale zato bezpečnou Joie Trillo.
I další sedačky Joie byly s bezpečností na nejvyšších pozicích, takže když jsem našla Joie Every, tak jsem byla nadšená, sice jsem prohledala kde co, ale crash testy tato sedačka neměla (no naivně jsem věřila „politice“ společnosti - bezpečnost na 1. místě…)
Syn užívá už poslední velikost (4 roky, 17kg), a tak můžu říct, že jsem s touto sedačkou skutečně velmi spokojená, obsluha jednoduchá, polohování super, potahy se v pohodě sundají i nandají po vyprání…
a tím končím:
Dnes jsem si přečetla hodnocení této sedačky v XXX časopise a jsem otřesená…dopadla příšerně!!
Takže v tuto chvíli peru, balím do krabice a prodávám…
Bohužel žádná alternativa k polohování 18+ neexistuje - myslím tedy takovou co by obstála v crash testech :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
10.8.17 14:49

@Mirind Nemáš, prosím, odkaz na to hodnocení, klidně do SZ :). My nad ní uvažovali, nakonec jsme koupili Kiddy, nějak jsem vnitřne o teto nebyla úplně přesvědčená :think:. Díky.

• Citovat
  • Upravit
30
10.8.17 15:00
@Ellusa píše:
@Mirind Nemáš, prosím, odkaz na to hodnocení, klidně do SZ :). My nad ní uvažovali, nakonec jsme koupili Kiddy, nějak jsem vnitřne o teto nebyla úplně přesvědčená :think:. Díky.

Hodnocení toho časopisu na netu nenajdeš, je to uzamčené za poplatek…zadej prostě:
every stage hodnocení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5480
10.8.17 15:29

Hlavně bych asi věřila i prodejcům, ne jen časopisům. Papír snese všechno. Nám se Every Stage prodávají krásně a zatím jsem od nikoho neslyšela nějakou kritiku… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
10.8.17 15:39

@Mirind díky

@Kajule21 Krasne se jistě prodávají i podsedáky a nikdy bych na to dítě nedala. Prodejce řekne cokoli, aby prodal ;).

• Citovat
  • Upravit
30
10.8.17 20:51
@Kajule21 píše:
Hlavně bych asi věřila i prodejcům, ne jen časopisům. Papír snese všechno. Nám se Every Stage prodávají krásně a zatím jsem od nikoho neslyšela nějakou kritiku… :nevim:

To snad nemuzete myslet vazne? Prodejce proda i nos mezi ocima, jen aby prodal…Navic jsem nevidela jedineho prodejce, co by provadel vlastni crash testy autosedacek…Pokud takoveho znate, tak sem s nim, rada se podivam.
Myslim, ze ten, kdo bude chtit si zverejneni vysledku testu zaplati a kdo chce nazor prodejce, ten si koupi podsedak… Navic verim, ze brzy se vysledky zvedejni treba
v ADost apod…

Doufam, ze kdyz se tato sedacka tak dobre prodava, take ji snad dobre a rychle prodam i ja.Me jde totiz hl. o bezpecnost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7136
11.8.17 08:11

@Mirind no ono to není o značce, ale o kategorii sedačky, sedačky od Joie třeba 15-36 nebo 9-36 jsou dobré,
ale ta Every Stage je nesmysl v kategorii 0-36 kg, a to od jakékoliv značky dopadne špatně, vůbec nechápu že je výrobci dělají, a největší problém těch sedaček 0-36 není bezpečnost, ale to že jsou moc složité na obsluhu a může se při montáži i usazení dítěte udělat mnoho chyb a dítě pak není chráněno.
Každý rozumný prodejce vám 0-36 vymluví, ale naopak třeba 15-36 od Joie doporučí.
A pokud jde o polohování sedaček nad 18 kg, tak to mají skoro všechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70134
11.8.17 08:24

@steeve A netušíš prosím, proč výsledek toho testu není na ADAC, když dtest je přebírá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama