Autosedačka Inglesina Huggy

124
3.11.06 17:07

Autosedačka Inglesina Huggy

Ahojky,
vybrali jsme s manželem kočárek Inglesina magnum a k němu autosedačku Huggy (0-13kg). Chtěla jsem se zeptat (než tuto sestavu koupíme), jestli máte s touto autosedačkou dobré zkušenosti. Není malá? Opravdu se do ní vejde dítě až do těch 13 kilo?
Díky za zkušenosti a přeju pěkný den.
Magda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

530
3.11.06 17:50

Máme Inglesinu Zippy s touto autosedačkou a malá rozhodně není, narozdíl třeba od Chicca mi přijde dost prostorná. A stejně ji do 13 kg používat nebudeš, zhruba od těch 9 kg se už používá autosedačka ve směru jízdy - ani malá by v ní tak dlouho nevydržela, pak už se chtěla koukat dopředu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
4.11.06 18:03

Já jsem Huggy používala asi do 8 měsíců a pak už jsme koupili po směru,ve vajcu je mimoš utopenej a nevidí ven a prostě se mu to tam nelíbí.Ale myslím,že 13 kg dítě se tam sice vejde,ale už nebude mít hlavu 5 cm pod okrajem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
674
16.2.07 20:53

Tak my máme vše od Inglesiny včetně autosedajdy. Příjde mi, že je docela prostorná a i na výšku vydrží dlouho. To spíš dřív se v ní nebude Mikuldovi líbit, protože neuvidí ven. Jen mi příjde, že malé mimčo v ní spíš sedí než leží. Příště bych už asi vybrala jinou, šáhla jsem po ní z důvodu toho, že jde nacvaknout na kočár a tam je zase suprová. Má na kočáru lepší sklon než v autě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
844
28.9.12 13:02

Holky, prosím vás, vyndala jsem z autosedačky pásy a neumím je tam vrátit tak, aby šly dobře regulovat… Nemůžete mi poradit nebo poslat foto, jak tam maji být? Děkuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
28.9.12 14:32

Nudim se, tak jsem ti to i nafotila :mrgreen:
první fotka je zespoda autosedačky a druhá zeshora… ten pás musíš protáhnout pod tím ozubeným. Jde to dost blbě, pokud si dobře pamatuju :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
18.2.17 15:22

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli má někdo zkušenost s Inglesina Huggy Multifix Trilogy/Sofia. Nemůžu nikde pořádně dohledat recenze/výsledky testů. Budu kupovat kočárek Sofia a teď zvažuji, jestli k tomu vzít i autosedačku, nebo se podívat po nějaké úplně jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1344
18.2.17 17:37

Za mě bych řekla, že je dost dobrá, měla slušné výsledky, měla jsem ji pro dceru, má i ze silení proti bočnímu nárazu. Když jsem ji kupovala, zjišťovala jsem. Teď nové recenze jsem nečetla, zrovna testovali jiné značky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
18.2.17 20:03

Děkuji za odpověď, nakonec asi koupíme jinou, která má více informací

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu