autosedačka ISOFIX- 10 a více kg

1490
16.3.07 22:24

autosedačka ISOFIX- 10 a více kg

Ahojky,
vypadá to, že od 1.7. se zvedne DPH u některých položek, a tedy i u dětských autosedaček. Rozhodli jsme se, že koupíme už nějakou s ISOFIXEM, připrávné zařízní máme součástí auta, tak se nám to bude určitě i dobře připasávat. Máte tip na nějakou za rozumnou cenu. (myslím novou) Jakoukoliv zkušenost s tímto typem autosedaček, pozitivní i negativní, přivítáme.....Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

215
17.3.07 21:04

Ahoj pet…tady je odkaz, snad tam něco najdeš…
http://auto.idnes.cz/…automoto.asp?…

p.s:doufám, že to bude fachčit :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ha
513
17.3.07 23:39

Ahoj,
koupili jsme Romer Duo High Line s ISOFIX (9-18kg)…také jsem sháněla info, ale nikde nic, tak jsme to riskli, protože přípravu jsme i kvůli tomu do auta kupovali. A je to super - tedy hlavně si to chválí manžel…ten tam sedačku občas musí instalovat, uchycení je v momentě, sedačka pěkně drží (no ještě aby ne 8O :D ). Malá je v ní spokojená, pásy se nepřetáčí i kvůli těm dlouhým ochranám (nevím jak to nazvat :oops: ) na nich. Dobře se vytahují. Je dvoupolohová - sezení a spaní (na spaní jsou po bocích dostatečně velké „uši“ :lol: ).

Pa, Ha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.3.07 22:02

Re: autosedačka ISOFIX- 10 a více kg

Osobně také doporučuji Römer Duo Plus, je to jedna z nejlepších sedaček na trhu Tady vychází na docela rozumnej peníz:
http://www.babystyle.cz/…omer-9-18-kg

Jeho výhoda je ve snadné montáži a jeho váze. Maxi Cosi Priorifix ma skoro 16kg a je s ním těžkopádnější manipulace. Duo má asi 9kg a je to znát.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.3.07 10:15

Ahoj Pet, autosedačky s isofixem jsou z hlediska bezpečnosti nejlepší, pevně drží v autě, eliminuje se možnost špatného připoutání pásem, protože se jen nacvakne za isofixový ramena. Asi nejlepší značka značka je Roemer, v současné době prodává model DUO, a od dubna navíc model SAFEFIX- to je modernizované Duo, navíc s podpěrnou nohou. Cenově se pohybuje kolem 8 tisíc, podle zvoleného potahu- Roemer nabízí 3 typy potahů - clasic, trend a high. Pokud by jsi měla nějaké dotazy můžeš mi písnout na : autosedacky@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.11.07 22:26

Ráda bych se zeptala jestli dítko z dua dobře vidí?

• Nahlásit
  • Citovat
7113
29.11.07 10:14

Pet ,Opravdu nejlepší isofixové sedačky dělá nejlepší Roemer a Duo mnohokrát vyhrálo testy bezpečnosti a přitom se nyní dá sehnat od 7000,– za kolekci 2007- kdyžtak koukněte ke mě na stránky je tam katalog sedaček, popisky a jsou tam i testy sedaček a videa z crashtestů.
A z Dua je dobře vidět, v současnosti dělá Roemer ještě druhou isofixovou sedačku 9-18 a to Safefix - ta ta je novější konstrukce, má větší bočnice a velkou hlavovou opěrku( je z ní hůře vidět, ale je lepší boční ochrana) a dá se více napolohovat.
Ta duo jde do všech aut, Safefix má podpěrnou nohu, tak nejde úplně do všech, ale na dotaz zjistím seznam kompatibilních aut, nebo koukněte na www.roemer.eu a tam je také seznam .
klidně mi pište na mail a můžu poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
2.3.08 11:53

Taky kupujeme autosedačku 9-18 kg a konkrétně bychom chtěli Romer duo plus. máme fábii s isofixem tak v tom by snad problém být neměl. Jen jsem teď zmatená z upevnění té sedačky. Jestli se upevňuje jen na ty dva háky, nebo ještě nějak za hlavou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7113
2.3.08 13:25

Tonyo, sedačka Duo má pouze ty ramena, a navíc jako volitelné příslušenství má pás Toptheter, kterým se zapíná za sedačkou do oka v kufru, ale vzhledem k tomu, že Fabie to oko v kufru nemá, tak nekupujte pás a přiděláte sedačku jen na ty isofixová oka v sedačce, to výborné hodnocení v testech dostala i bez toho přídavného pásu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
3.3.08 16:49

Steeve, díky, to si mě moc potěšil :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu