Reklama

Autosedačka Jané Rebel - prosím, poraďte

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

svetluska136
Nováček 6 příspěvků 15.01.17 12:42
Autosedačka Jané Rebel - prosím, poraďte

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu. Koupili jsme na inzerát tuhle autosedačku na fotce, na boku má napsáno Jané Rebel. Vypadá velmi dobře, zachovale, je po jednom dítěti. Máme jinak trojkombinaci Jané Slalom Pro 2009 a mysleli jsme, že touhle sedačkou nahradíme tu z trojkombinace, protože už má trochu poničené polystyreny. Jestli se ale správně dívám, tak je tahle o něco menší a nevypadá, že by na podvozek pasovala. Respektive podvozek máme z pověrčivosti u mojí mamky, takže to nezjistím, ale oproti té původní autosedačce nemá nic na uchycení ke konstrukci kočárku. Ani takovou tu „zacvakávací packu“ na držadle. Nevím, jak vlastně zjistit, kdy byla vyrobena, ani jestli od ní vůbec očekávat, že by se na podvozek dala nacvaknout. Poradily byste mi prosím? Myslela jsem, že vše, co je Jané a Concord, pasuje automaticky a teď jsem zmatená :-) Na internetu jsem toho o ní moc nenašla :nevim:

Reklama

Reakce:

Musulka12
Kecalka 401 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 13:16

@svetluska136 od Concordu jde vše, tzn. všechny typy, ale Jane do nějakého roku to dělali jinak.. S adaptéry.. Takže se pokus zjistit rok výroby. Nebo Ti mohu nabídnout autosedacku Concord Air. Ale nechci, aby to vypadalo, že Ti něco nutim..

svetluska136
Nováček 6 příspěvků 16.01.17 10:05

Moc děkuju za odpověď a za nabídku. Nakonec jsem zprovoznila tu autosedačku z roku 2009, popřilepovala jsem polystyreny a poradila se v servisu. Přesto by mě zajímalo, co jsem vlastně koupila. Paní mi při prodeji říkala, že si myslí, že se jedná o model 2014, ale nedala nám k sedačce žádný doklad ani návod. Vypadá moc pěkně, ale to může mást - je jen po jednom dítěti. Pokud byste sedačku někdo poznával, prosím, napište mi, co je zač. Asi ji časem pošleme dál, pokud se model 2009 osvědčí, tak bych o ní ráda kupci byla schopná něco říct. Moc děkuju :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama