Autosedačka jané strata

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
labiko
Stálice 63 příspěvků 169 inzerátů 10.10.14 19:06
autosedačka jané strata

Ahoj maminy, potřebovala bych poradit, koupili jsme autosedačku jané strata, hlavně kuli tomu, že pasuje na isofix, ale překvapilo mě jak je malá, jak dlouho Vám vydržela? Přijde mi, že malá je tam narvaná už teď a to ji je teprve měsíc, co potom v kombinéze :-( a jaký fusak jste tam dávali? Mám od emitexu zavinovačku, ale to tam asi nejde, jak je pás pětibodový, nebo to tam neumím dát, jestli mi někdo poradí, děkuji :-) Přikládám foto autosedačky, nevím jaký je to rok výroby :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tunrida
Hvězda diskuse 49264 příspěvků 10.10.14 19:18

Tak vyndej tu novorozeneckou vložku.
Ta zavinovačka se v té sedačce upíná rozepnutá. V tomhle videu je návod: http://www.emitex.cz/…tracit-aqua/

labiko
Stálice 63 příspěvků 169 inzerátů 10.10.14 19:32

No to nejde, to je tam na pevno:-(

Tunrida
Hvězda diskuse 49264 příspěvků 10.10.14 19:35

Tak to potom není zavinovačka do autosedačky. Co máš za zavinovačku?

labiko
Stálice 63 příspěvků 169 inzerátů 10.10.14 19:47

Na pevno je tam ta novorozenecká vložka na hlavičku u té autosedačky a tu zavinovačku mám od emitexu, teď jsem se dívala na ten odkaz co si posílala, tak mám asi nějaký starší typ, patenty tam mám jenom nahoře, takže je to na autosedačku s tříbodovým pásem ne pěti :-(

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 10.10.14 20:02

To je ze sekáče? Vypadá to jako ten malej model, co se dělal snad 2008 nebo 2009. Je prostě malej, nic s tím nejde, kamarádka koupila ve třech měsících dceři jiné vejce - Concord. Jde na podvozek Jane a je nesrovnatelně větší. Já mám Stratu 2010 a ještě v cca 15 měsících jsem ji nouzově v půjčeném autě v pohodě použila, je úplně jiná a proti téhle obrovská.

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 10.10.14 20:03

Jo, a jak pasuje na isofix? Ty k ní máš tu isofixovou desku?

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 10.10.14 20:04

Do autosedacky nepatří dítě v kombineze, ani v bunde. Pokud jde o zavinovacku - já mám spanelsky pytel do autosedacky, mrkni na net.

Tunrida
Hvězda diskuse 49264 příspěvků 10.10.14 20:09

Ta vložka musí jít vyndat. Já mám doma sedačku z kolekce 2007 a asi před dvěma měsíci jsem do ní upoutala kluka, to měl rok a dva měsíce, a vešel se mi tam.

labiko
Stálice 63 příspěvků 169 inzerátů 10.10.14 20:11

Jojo máme isofixovou desku, koupila jsem to ted na mimibazaru, kvuli té isofixové základně, koupili jsme nové auto a je tam strašně krátký pás, naší původní autosedačku od jané, jsem tam nemohla vůbec zapásat tak proto, vůbec mě nenapadlo, že tahle autosedačka je tak malá :-( chtěla jsem, aby autosedačka šla také zacvaknout na náš podvozek od kočárku

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 10.10.14 20:16

Na tu desku pujde i Strata z jineho roku. Concord sedacka asi ne, ale to nevim. Tá ale jde aspon na Jane podvozek. Asi jsi sahla po te jedine mrnave potvore, delala se jen jeden rok a ty z roku pred i potom jsou vetsi. My se sesly tehdy s tou kamaradkou a koukaly jsme jak zjara, ona tam cpala o 3 mesice mladsi dite jak sardinku a moje uz celkem velke melo mista az az.

Tunrida
Hvězda diskuse 49264 příspěvků 10.10.14 20:24

@labiko Hoď sem fotku té autosedačky z boku, aby byla vidět tak namalovaná autosedačka, třeba ten rok poznáme.

labiko
Stálice 63 příspěvků 169 inzerátů 10.10.14 21:02

Tak tady je z boku, asi mam opravdu smulu a je to ten nejmensi model 2008

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 10.10.14 21:22
@labiko píše:
Tak tady je z boku, asi mam opravdu smulu a je to ten nejmensi model 2008

pak bych ji dala tak max k popelnici, protože je to sedačka, která není bezpečná :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 46837 příspěvků 10.10.14 21:28
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >