Kde koupit bezpečné hračky pro kojence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alavi
Stálice 91 příspěvků 09.10.14 07:16
Bezpečné hračky

Ahoj,
můžete mi napsat, kde kupujete skutečně bezpečné hračky pro kojence (chrastítka, pískátka atd.)? V kamenném obchodě jsem koupila naprosto nevyhovující, s ostrými hranami, páchnoucí… což se ukázalo až po vybalení z obalu s nápisem ATEST. Když jsem hledala na Googlu dotyčné firmy, zjistila jsem, že neexistují.
Díky za tipy na skutečně ověřené, bezpečné hračky!

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12212 příspěvků 09.10.14 07:28

Nakupovala jsem v hrackarstvich nebo prodejnách kojeneckych potreb. Nikdy jsme neměli problém.

poppaea
Závislačka 3326 příspěvků 09.10.14 07:29

@Alavi Třeba česká značka Šapitó, nebo se tu hodně doporučuje Fisher Price a Lamaze.

blumen
Hvězda diskuse 46849 příspěvků 09.10.14 07:29

@Alavi ja teda s nakupy zacinam a nakupuji pres internet, z 90% tam jsou znacky Lamaze a Fischer Price, jsou drazsi, ale zase jim verim :nevim: Nejake levne neznackove radeji nekupuji, prece jen to bude miminko zuzlat.

nozu
Extra třída :D 12212 příspěvků 09.10.14 07:38

Ještě hezké hračky a ověřené jsou od Chicco.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.10.14 07:49
@Alavi píše:
Ahoj,
můžete mi napsat, kde kupujete skutečně bezpečné hračky pro kojence (chrastítka, pískátka atd.)? V kamenném obchodě jsem koupila naprosto nevyhovující, s ostrými hranami, páchnoucí… což se ukázalo až po vybalení z obalu s nápisem ATEST. Když jsem hledala na Googlu dotyčné firmy, zjistila jsem, že neexistují.
Díky za tipy na skutečně ověřené, bezpečné hračky!

kupuju prověřené značky, takové, které mají skutečné atesty atd.. a radši do hraček pro mrně vrazím šílené prachy, než aby to byl šmejd..

suricata
Kelišová 6639 příspěvků 09.10.14 07:50

Umýt petku a dát do ni oříšky. :andel:

Almira-Alm
Echt Kelišová 9785 příspěvků 09.10.14 07:52

Absolutně neřeším.. Pár jich ěl poděděných, něco málo dostal od rodiny když se narodil. Stejně si s tím nehrál a hrál si s ovladači, mobily a podobným :lol: :mrgreen:

Plomba
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 09.10.14 08:08

@suricata Souhlas :pankac: Petka je nejlepší hračka. Hned po ní nafouknutý sáček a krabice ;)

@Alavi Taky kupujeme Lamaze a Fisher Price.

ugluk
Hvězda diskuse 45271 příspěvků 09.10.14 08:24

Tak oni Vietnamci maji taky kamenne obchody, ze. Ja teda snad zadne miminkovske hracky nekupovala, dostali jsme toho tuny a darujici meli soudnost. Kdyz jsem porizovala sama, tak i pres net, ale osvedcene znacky z osvedcenych obchodu.

ynax
Extra třída :D 13126 příspěvků 09.10.14 08:42

Kupovala jsem normálně v obchodě s koj. zbožím - zn. Chicco, Lamaze, Canpol, FisherPrice, Sassy… Pro lezoucí dítě byla ale nejlepší hračka zavřená pet lahev (malá) s kolíčkem uvnitř :)

LaManka
Kecalka 315 příspěvků 09.10.14 09:06

Kupovala jsem první chrastítka Farlin, mají atest od zlínského institutu ITC.

hofka
Neúnavná pisatelka 15044 příspěvků 09.10.14 09:06

Sassy dělá taky hezké hračky, jinak většinou jsem kupovala nárazově v krámech spíš starou klasiku, jednoduché věci jako kroužky, špendlíky atp.

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 09:06

My kupujem většinou Fisher Price, Lamaze, Pompo, Canpol Babies, něco má z obchodu Puntanela.. náš malej si stejně nejradši hraje s tím co na hraní není :D

scentini
Závislačka 3596 příspěvků 09.10.14 12:35

Kupuji lamaze, fisher price, playgro, chicco, sassy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >