Reklama

Autosedačka pro dítě od 1 roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DagVach
Nováček 8 příspěvků 17 inzerátů 12.12.16 09:07
Autosedačka pro dít od 1 roku

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat na Váš názor na autosedačky. Malé je 13,5 měsíce a má 11-12 kg, doteď jsme měly vajíčko od Be safe - max. spokojenost. Když jsem se teď ptala na prodejně s jakou sedačkou pokračovat, tak jsem dostala odkazy na autosedačky Izi Plus v řádu 14 - 16 tisíc. Ne že bych pro svoji dceru nechtěla maximum, ale přijde mi to docela hodně. Jaké máte zkušenosti se sedačkami pro batolata, jaká značka je dobrá a hlavně bezpečná? Narazila jsem třeba na Römer, je dobrá? Dají se někde najít recenze na autosedačky? Díky moc za komenty. Dáša

Reklama

Reakce:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 12.12.16 09:16

Romer je fajn, případně i Maxi Cosi.

marfra
Generální žvanilka 23203 příspěvků 28 inzerátů 12.12.16 09:32

8o tak 16 tacu za sedacku bych asi nedala. Sezenete urcite i levnejsi. My mame pro kluky BaSafe IZI Comfort a jsme max. spokojeni. Je uplne jedno jakou sedacku koupis, myslim znacku. Dulezite je, aby se v ni mala citila dobre, aby nemela kolem sebe moc mista (coz je treba Romer, spousta lidi ji kupuje, ze je dobra, ale kolikrat vidim, ze v tom sedi drobna holcicka, ktera v ni plave a to pak neplni tu hlavni funkci - bezpecnost) a hlavne musi mit testy bezpecnosti (napr. ADAC). A samozrejmne s isofixem jsou ty sedacky o nejakou tu tisicovku drazsi.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 12.12.16 09:44

Zkus romerky, concord nebo cybex, tu mam s pultikem v testech tyhle znacky jsou na prvnich mistech s rekneme nova za 4-6tis jde o to jaky model…

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 12.12.16 09:52

My meli Romer King II ATS, kocicka z ni vyrostla vyskove, vahove by v ni mohla byt jeste dlouho.

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 12.12.16 10:00

Měla jsem pro dvojčata Romer King plus (9-18kg) a Cybex Pallas fix(9-36 kg). S oběma jsme byli spokojeni. Romerka jsme měli bez isofixu, ten systém zapínaní pásem mi přišel i tak dokonalý. Cybexka je s pultíkem - chtěla jsem původně pro obě děti tuto, ale dcera si na sebe pultík odmítla dát. Když dítě dosáhne 15 kg, pultík už se nedává, k dítě se poutá jen pásem a máte z toho jednoduše sedačku další kategorie. Co se snadnosti užívání týče, Roměrka byla asi o chlup rychlejší na upnutí dítěte, ale jinak jak říkám spokojenost s oběma.

steeve
Kelišová 6939 příspěvků 12.12.16 10:35

@DagVach tak pokud byste chtěli to nejlepší pro dítě tak protisměrnou sedačku, a tam je Besafe nejlepší, jejich protisměrky jsou nejbezpečnější a největší, takže vydrží dítěti dlouho, ale ceny přesahují 10t. Kč.
jinak co do značek mezi nejlepší patří Britax-Römer, Besafe, Maxi-cosi, Cybex.., a pkud byste šli po vajíčku do posměrky např. 9-18 kg, tak i u Römeru se dostanete na cenu od cca 4,5 t.: http://autosedacky.mimishop.cz/katalog.php?…
jinak můžete projít třeba testy sedaček a podle toho se rozhodnout, většina testů dohromady zde: http://www.autosedacky.estranky.cz/…a-videa.html

DagVach
Nováček 8 příspěvků 17 inzerátů 12.12.16 15:54

Děkuji všem za zkušenosti a názory, nakonec jsem objednala Römer King II, tak jsem na ní zvědavá :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama