Caretero defender, směr jízdy a krátké pásy

25.11.16 22:36

Caretero defender ,smer jizdy a kratke pasy

Zdravím :)
Máte zkusenost s autosedackou caretero defender isofix plus 2016 0-18kg
Pritrl je z ni unesen tak ji objednal. Kazdopadne mala vazi cca kolem 7 kg, 10 mesicu. Tak zkousime do protismeru jizdy ( je mozne do 13kg) ale nedosahnou nam pasy :( chybi tak 10 /15 cm.. existuje nejake „prodlouzeni“ pasu? Kazdopadne porad me ukecava, ze dame malou po smeru jizdy.. ale to se mi nelibi.. preci jen nema 9 kg.. nesedi stabilne.. sice je polohovaci ale i tak ne?? Vracet ji nechce v zadnem pripade..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Caretero Alfa?

Přidejte zkušenost s Caretero Alfa
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
226
26.11.16 09:29

A z ceho je na ty sedacce tak unesenej? Snad je prednejsi bezpecnost ditete ne? Urcite je lepsi vratit a koupit jinou. Zajedte si do malvika, vyzkousej vam to i v aute. Maji tam
I levnejsi ale urcite volte i podle vysledku testu bezpecnosti. prodlouzeni pasu jsem nikdy neslysela, leda o tehotenskym pasu. Ale aby to nebylo spis delkou pasu a to mozna zmena sedacky nepomuze

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
532
26.11.16 09:39

Prodloužení sice seženeš, ale není to nic certifikovaného a testovaného..takže je klidně možné, že ti ve finále takové pásání bude v případě nehody úplně k ničemu..zkrátka nikdo neví, jak se to bude chovat při nárazu - co to udrží a co ne :nevim: a po směru určitě ještě nedávejte..pokud malá sama ještě stabilně a pevně nesedí, nemá ještě dostatečně zpevněné svaly a v případě nárazu to může mít fatální následky, i když by se normálně nic nestalo…přece jen ji zbývá ještě okolo dvou kil.. :nevim: jako je to všechno v pohodě, pokud člověk nebourá..ale nikdy nevíš, koho na silnici potkáš a můžeš jet sebeopatrněji.. a příteli se moooc líbí a nechce ji za žádnou cenu vracet 8o to je pro něj vážně důležitější vzhled sedačky než bezpečnost dcerky? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.16 10:08

No porad posloucham, ze ma isofix, treti kotvici bod a polihovatelna atd.. kazdopadne prosvily jsme 14 dnu vraceni. Takže hold smolik a pockat az bude mit 9 kg.. :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3359
26.11.16 11:38

@nika.nika09, hele kila jsou jedna věc a stabilita dítěte druhá, syn má 16 měsíců a pořád jezdí proti směru, kdyby mu nezačala být sedačka malá, jezdil by i nadále… Zkus si na netu přečíst, co udělá tělíčko, hlavně krček, takového drobečka při nárazu a to nemusí být hned kdoví jaká bouračka. Já bych po směru takto malé dítě neposadila, je to hazard… A tvůj chlap nevím čím přemýšlí, hlava to asi nebude… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala