Autosedačka Romer king plus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verulec
Kecalka 143 příspěvků 08.01.10 10:02
autosedačka Romer king plus

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo víte, kde na netu najdu seznam autorizovaných prodejců téhle autosedačky. MOc moc děkuju

Jak maminky hodnotí Britax Römer King plus

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
steeve
Kelišová 6973 příspěvků 08.01.10 10:59

takovýto seznam nenajdeš nikde, v ČR je 5 velkých dovozců Römerů a navíc pár individuálních dovozců a nikdo z nich nedá seznam svých odběratelů na net, aby si navzájem nepřetahovali prodejce.
Pokud chceš koupit od dobrého prodejce jdi na takového, kterřý má dobré reference, a kvalitního prodejce, který poskytuje dobré služby, třeba pár nás prodává Römery od největšího distributora a dává na ně 3 roky záruku, a další nadstandartní služby, jako náhradní sedačku v případě reklamace a pod., to u ostatních není

verulec
Kecalka 143 příspěvků 08.01.10 11:01

Chtěla jsem koupit sedačku u vás přes internet, ale bydlíme v Mikulově a nedokážu si představit, jak by se případné reklamace řešily (popř. zapůjčení jiné autesedačky v době reklamace).

steeve
Kelišová 6973 příspěvků 08.01.10 11:50

v případě reklamace sedačku pošlete prodejci, jako by to bylo které koliv jiné zboží.
u nás pak na naše náklady pošleme náhradní sedačku stejné kategorie

verulec
Kecalka 143 příspěvků 08.01.10 12:58

moc děkuju.

kachen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.10 10:21
na webu vyrobce

http://www.britax-roemer.com/where-to-buy

verulec
Kecalka 143 příspěvků 14.06.10 19:49

Steeve, chtěla jsem se zeptat, jestli se dělá letní potah na romer king plus taky v černé barvě. Zdá se mi, že minulý rok, jsem ho viděla i v černé a teď ho nemůžu nikde najít. Moc děkuji

steeve
Kelišová 6973 příspěvků 15.06.10 08:40

letní potah se nikdy nedělal v černé barvě, loni se dělal šedý, letos modrý
v černé barvě se dělají třeba Aerosleep podložky, které se kupují i do Kinga: http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?…

Lences
Povídálka 50 příspěvků 05.08.10 23:22

Steeve, a dá se pořídit i jiný potah na tuto sedačku než loňský šedý nebo letošní modrý? Sedačka sama o sobě je moc hezká, a ty potahy teda nic moc. Hodí se např. neoriginální, nebo jdou sehnat jiné barvy? A je to vůbec k něčemu? Máme hodně zvracející dítko a ve vajíčku jsme to řešili potahem, který jsme v případě náhlého znečištění prostě stáhli, posadili malou do čistého a jeli dál. Koupili jsme Romera s potatem trendline Olivia, který nám připadal na údržbu skvělý, ale přece jen přemýšlím, že bych k vůli blití - i k vůli pocení pořídila potah. Poradíš mi prosím?

steeve
Kelišová 6973 příspěvků 06.08.10 08:18

jiný potah než ten šedý- loňský, a modrý- letošní se nedělá, tedy originál, pak jsou ale i neoriginály, třeba Emitex, tam je více barev, ale nesedí tak dobře jako originál, který je šitý přímo na každou sedačku, se všemi záhyby, obzvláště, kdfyž sedačka má podhlavník jako třeba King plus, tak ten neoriginál moc nesedí.
Letní potahy jsou dobré, dobře sají pot, je to froté, ale jako ochrana při poblinkání- no nevím, ono se při nasazování a sundavání musí rozdělat i pásy na sedačce, jinak se nedá dát, a tak to není zrovna rychle, když už je znečištěno, ale ten originál ochrání komplet celou sedačku.

Lences
Povídálka 50 příspěvků 06.08.10 09:28

Děkuju moc za radu :) asi půdu do originálu. Ještě se chci zeptat na tvůj osobní názor - je hezčí ten šedý nebo ten modrý? Na obrázcích to vypadá stejně :)

Lences
Povídálka 50 příspěvků 06.08.10 09:49

Jo a ještě - při nasazování se musí rozdělat pásy?? Jak?

steeve
Kelišová 6973 příspěvků 06.08.10 10:32

určitě je hezčí ten nový modrý: http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?…
ten starší byl šedomodrý, takový nic moc
musí se rozdělat pásy vzdadu, když se odklopí sedačka tak se vytáhnou z toho kovového motýlku a protáhnou dopředu, je to vidět v návodu na str. 21-22

beruska2012
Stálice 63 příspěvků 13.09.12 13:14

Zdravim, prosim vas chci koupit synovi autosedacku Romer King Plus Duo s isofixem a chci se zeptat zda muzu tu sedacku dat normalne do auta, ktery isofix nepodporuje. Prodej je z druhe ruky. Dekuji :kytka:

esmajlik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.12 20:50

Prosil bych odkaz na potah a radu, kde nejlevneji koupit (sedacku, potah) :-). takze myslite, ze ji do Fabie nacpu?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >