Autosedačka Storchenmuhle Starlight SP

Anonymní
11.8.11 11:53

Autosedačka Storchenmuhle

Ahoj,
Mám dotaz nevím jestli tu už byl psaný.Chtěla bych pořídit autosedačku Storchenmuhle Starlight SP.Kdo má prosím zkušenost s autosedačkou jde jí předělat jen na podsedák? Prosím jaké s ní máte skušenosti vi?( jestli ji máte)
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2876
11.8.11 12:08

Ja ji mam a jestli jde pridelat na podsedak nevim,ale.jinak spokojwnost MAXIMALNI…jinou bych nechtela!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1439
11.8.11 12:36

My ji máme pro oba kluky, na podsedák myslím předělat nejde, ale jsme s ní maximálně spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
11.8.11 13:05

Taky ji máme a jsme moc spokojení. O podsedáku taky nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7145
11.8.11 13:36

žádná kvalitní sedačka nejde rozdělat na podsedák, není ani potřeba sedačky rozdělávat na podsedák, rostou do 150cm, takže po celou dobu, co je nutné sedačku používat je v celku a chrání hlavu, boky, ramnena a vede správně pás, to by podsedák nezaručil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.11 14:26

Super

Jak tak čtu sedačka je velice dobrá a bezpečná.Děkuji všem za odpovědi a už vím jakou sedačku mám koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
5470
27.7.16 08:09

Zdravim, zkusim ozivit diskuzi…mam vyse zminenou autosedacku, vyprala jsem potahy, ale ted nemuzu ani za nic prijit na to, jak nastavit bezpecnostni pasy, poradite nekdo?? resp jak vypada to cele poutani ditete a kam ty pasy provlect, mam dojem, ze mi neco bud chybi nebo nekde delam chybu, nevim, za co prichytit ty dva hlavni pasy a ani jak uchytit hlavni sponu…diky za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7145
27.7.16 08:57

@Moreno81 demontáž pásů máte v návodu kapitola 3.1 - 3.7, a montáž je jen opačný postup

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5470
27.7.16 09:09

@steeve vubec se v tom nemuzu zorientovat… :oops: :oops: :oops: mam to uplne rozdelano, a vsechny pasy jsem musela vyprat, syn se pozvracel, v navodu vubec neni treba jasne, jak navlect a kam tu upinaci sponu :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7145
27.7.16 10:10

@Moreno81 pásy dole jsou na stranách provlečené sedačkou a zajištěny těmi kovovými sponkami, horní části těchto pásů se protáhnou skrze záda a vzadu se spojí do kovové spony- tvar motýlka, který je zespoda přidělán na pásů, kterým se dotahují pásy, a ten jste určitě nesundávala, ten tam musí být,
a zámek pásů je na kousku pásů, provlečený skrz sed dolů a tam uchycen podobnou sponkou, jako ty velké pásy, to stačí jen provléknout
nevím jak to máte ke mě daleko, ale kdyžtak bych vám ty pásy nandal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5470
27.7.16 16:05

@steeve jsem z moravy…:D ale hlavni je zjisteni, ze mi tam totiz chybi ty sponky, toj e ten zadrhel, sedacku jsem dostala a ted se divam, ze toto mi schazi :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7145
27.7.16 17:02
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5470
28.7.16 09:50

@steeve ano ano, toto ja tam nemam..:/ chybi mi vlastne 3 kusy, kdyz se na to divam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
2.7.17 11:13

Ahoj, zkusim obnovit diskuzi. mame take tuhle sedacku a potrebovala bych ji vyprat, ale nevim jak potah sundat pres ty pasy? musim to uplne cele rozebrat? pasy zezadu vyvleknout? a ty navleky na pasech co ma dite na ramenou ty asi sundat nejdou ze? moc diky za odpovedi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
2.7.17 11:49

@simcaP Sedacka jde uplne cela rozebrat a vyprat lze vyprat i ty ochrany pasu.Jen je pak trosku oříšek dat ty pásy zpet. Doporučuji nafotit. Vzadu se oddela to kovove „téčko“ na kterem drzi ty ochrany pasu, je to na tom jen nasunuto.Uz jsem prala nekolikrat.Chce to jen cvik. Ať se podaří. Pokud bude problem, staci napsat do zpravy tel. a muzeme poresit i pres telefon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama