Autosedačka Storchenmühle Starlight

59
28.7.13 21:57

Autosedačka Storchenmühle Starlight

Vybíráme větší autosedačku pro našeho syna. Nemůžeme se rozhodnout. Maminky, máte někdo zkušenost s touto sedačkou? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29386
28.7.13 22:01

@Mimisss ano, máme je dvě, tu jednu od 9 kg a druhou pro starší dceru od 15 kg… dětem se v nich líbí, je bezpečná i z hlediska bočního nárazu a mají pěkný barevný výběr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.13 22:05

Máme a jsme spokojení. Dcera skoro 5let stále používá pásy v sedačce, což je fajn, protože s 15kg by z jiných asi vypadla.
Potah se dá utřít švédskou utěrkou. Je stálobarevný, nebledne. Je možné ji naklopit.

• Nahlásit
  • Citovat
394
28.7.13 22:19

Ahoj, taky jen spokojenost. I my máme 9-36 a 15-36.Podle bezpečnosti jsou super a jak je psáno, po praní zůstavají stejné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 22:30

Také mám ty 9-36 a jinou bych už nepořídila. Sice je cena vysoká, ale vyplatí se to.
Bohužel jí mám i prublou :roll: kdy nás sejmul pán když sem jela po hlavní a matymu kromě šoku nic nebylo.
Takže sem hned i pro druhého syna měla jasnou volbu a zas koupila tu samou.Maty jí má už 5 let a je furt moc pěkná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
28.7.13 22:48

@Mimisss : Ano máme pro dvojčata 9-36kg a jsme všichni spokojení. Cena byla sice vyšší, ale na autosedačkách nešetřim. Líbily se mi právě i pro tu boční bezpečnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12667
28.7.13 23:07

I my mame 9-36 a sme spokojni :pankac: A je to najuzsia sedacka v kategorii takze nebere vela miesta v aute

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
29.7.13 09:54

Tak to ráda čtu. Právě že i nám se líbilo boční krytí nohou ale nebyla k tomu žádná recenze tak jsem se chtěla optat tady. Myslím že co se týče bezpečnosti našich dětí na ceně nezáleží :nevim:…My nejsme z těch co by se měli extra dobře ale bezpečí v autě je pro mě TOP ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7145
29.7.13 10:27
@Mimisss píše:
Tak to ráda čtu. Právě že i nám se líbilo boční krytí nohou ale nebyla k tomu žádná recenze tak jsem se chtěla optat tady. Myslím že co se týče bezpečnosti našich dětí na ceně nezáleží :nevim:…My nejsme z těch co by se měli extra dobře ale bezpečí v autě je pro mě TOP ;)

no pokud chcete v autě ohledně bezpečí to TOP, tak nekupujte 9-36, ale kupte 9-18 a pokud máte isofix tak isofixovou sedačku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
30.7.13 13:38

Isofix nemáme. A sedačku do 18 kg už máme. Čekáme druhé mimi. Nakonec jsem se stejně rozhodla podle bezpečnostích testů. Loňské vyhrál cybex takže jsem od této značky vybrala sedačku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama