Autosedačka Strata Jane - prosím pomoc

267
13.12.08 13:07

Autosedačka Strata Jane - prosím pomoc

Ahoj, mám dvou měsíčního chlapečka a do této sedačky ho prostě nemůžu dostat. On by se tam vešel, ale to by tam neměla být ta opěrka hlavy. A nejhorší je to ted, když je nabalený. Prostě ho tam dám, ale je strašně zmačkanej a leží křivě. Tak se bojím, aby neměl něco se zádičkama. No prostě hrůza...... kdo ji máte, prosím poradte nebo ji někam hodim :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
13.12.08 14:05

Tak vyndej ten podhlavník. Já tu redukci stejně nechápu. My máme autosedačku Jané- teda né přesně tuto, ale s podpěrkou pod hlavu tam ležel Jonáš nějak podivně v předklonu a polosedu. Bez ní hned ležel líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.12.08 20:01

No, podle mě je tam ta opěrka hlavy snad pro bezpečnost dítěte, nebo se pletu? Já jsem z této sedačky taky na mrtvici, už jsem o tom tady psala. Manžel ale tvrdí, že je určitě o dost bezpečnější než ty klasický vajíčka, kde dítě pohodlně leží, ale není zafixovaný. Řeším to tak, že malého do ní oblékám jen do teplákovky a přikryju dečkou, do obchoďáku to přeběhneme a jinak jsem tahala všude korbu, teď už sporťák a převlékám ho v autě do kombinézy. Naštěstí tolik nejezdíme autem, je to fakt opruz.Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.12.08 20:48

Já myslím, že je to zmenšovací podložka pro děti novorozené a později tam být nemusí. Z pohledu rehabiliťáka je to ta nejblbější věc, jakou Jané vymyslelo. A jediná, na kterou jsem nadávala.

nepřihlášená Aladina

• Nahlásit
  • Citovat
267
13.12.08 21:13

Já jsem z ní taky na mrtvici. Mám sto chutí ji prodat. Neměl by někdo zájem? :lol: . Poradíte mi jak mám vyndat ten podhlavník? Zkoušela jsem to, ale spíše bych to utrhla. Tohle Jane vážně nedomyslelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.12.08 10:27

My máme Jané rebel-tam byla jen taková příšernost pod hlavou. Vyndaval mi to manžel. No ale jít to musí i u týhle, ne? Tak zas super hlavolam, což???

Aladina

• Nahlásit
  • Citovat
267
14.12.08 13:18

Ale nevím jak. Zkoušela jsem to a akorát bych to utrhla. Tak já řeknu mužovi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1369
14.12.08 13:23

Nevidím jak velké dítě tam dáváš. Náš se tam v poho vejde i v kombinéze. Já jsem zase ráda, že se mu tam hlava neklinká a pěkně drží. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.12.08 13:23

A vzadu v tom úložném prostoru jsi to zkoušela? - tamtudy snad tenkrát vytahoval ty pásy, myslím.

Aladina

• Nahlásit
  • Citovat
267
14.12.08 18:05

Tak já se jdu na to mrknout za chvíli. jinak tam dávám dva měsíce starého chlapečka. Ale at mu dám kombinézu, nebo jen mikinku, tak mám problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
14.12.08 20:14

no tak mám ji rozebranou, ale pokud vyndám ten podhlavník, tak vlastně vytáhnu i držák na pásy, tudíž tam budou na volno a bude tam dira u lopatek a zádičkách. Jak jste to vyřešili a i ty pásy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.12.08 11:13

+Marti, já bych ten podhlavník nevyndávala, oni vědí, proč ho tam dali. A nemáš kolekci 2008? Nevím, jestli Aladina nemá třeba starší kolekci a ty máš tím pádem inovovanou, čili jsou tam rozdíly. Našemu bude zítra 7 měsíců a ten podhlavník mu v ničem nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
7584
15.12.08 11:24

Já se večer zeptám manžela.
Jo a s tím podhlavníkem jsem měla problémy už v porodnici. Teda, když jsme z ní jeli. Podle mě moc předklání miminko. Ale třeba je to i podle auta? Prostě ve chvíli, kdy jsme podhlavník vyndali, začal tam Jonáš pasovat.
Ale jak jsem psala, neměli jsme Strata, ale tu starší sedačku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
17.12.08 12:28

My máme kolekci 2008. Rozebrali jsme ji, ale vyndat to nelze. Nedržely by tam pásy a stejně by tam mrnous byl jako sardinka. Zkusíme ji prodat a koupit od Chicca. Tuhle značku jsme měli i na dvojčata a byla perfektní. Tahle je moc těžká a malej je tam umačkanej. Škoda jen, že od Chicca nedám na kočárek. To je velmi dobrá vec, když jezdím po nákupech autem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7145
17.12.08 13:24

Martino, jestli chcete místo Jané něco většího , tak určitě né Chicco, to není jedna z největších sedaček
větší je třeba Maxi-cosi, nebo Besafe nebo Römer- ten je dokonce oproti Chiccu o 10cm delší na délku zad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama