autosedacky s podvozkem

195
6.11.06 11:47

autosedacky s podvozkem

Holky, mate nejake zkusenosti s autosedackami s podvozkem? Kuprikladu tady s tou?

http://www.babydracek.com/…robnosti.php?…

Existuji i autosedacky s podvozkem od jinych firem? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1436
6.11.06 12:25

Autosedacka s podvozkom je uz dnes bezna vec.
Aj renomovany vyrobcovia ako Romer, Maxi-Cosi maju tuto moznost.
Maxi-Cosi pasuje na podovozok Quinny a myslim, ze aj na viacere podvozky.
My sme k vajicku Romer kupili podovozok britax.
Kupovali sme ho z www.matysek.cz
Pani bola velmi ochotna, poslala nam ho az na slovensko.
Potom sme niekde nasli kombinaciu aj s vanickou, ale uz sme mali toto zakupene v rovnakej cene, ako by nas vysla kombinacia s vanickou.
Ja skor verim autosedackam, ktore maju za sebou roky testovania nezavislymi automobilovymi klubmi a objavuju sa stabilne na poprednych miestach.
Testy najdes napr tu. 2006
http://www.oeamtc.at/…/gesamt.html
2005 http://www.oeamtc.at/…/gesamt.html
Mne sa zda ta cena strasne moc lacna, tuto znacku vobec nepoznam, v ziadnych testoch som ju nevidela.
Inak autosedacka s podvozkom je neskutocne dobra vec. ked nam maly zaspal, tak sme ho vzdy len nacvakli na podvozok a sli na nakup, nemuseli sme ho prekladat, alebo budit, ci nosit sedacku v rukach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3744
6.11.06 13:47

Máme autosedačku maxi-cosi s golfkami maxi-taxi - jsou bezvadně skladné, my je používáme na cestování vlakem, kde je ta skladnost na minimum opravdu nutná. Jen je to trošku dražší než uvedená verze nahoře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
6.11.06 13:58

Ahoj,

toto jsem videla u nas u dr. to mela 1 maminka, ale jak je ten podvozek plastovy, tak to delalo hrozny ramus. A nic moc se s tim asi nejezdi. Pokud budete hodne jezdit/cestovat, tak bych si s pis koupila sedacku a golfky, na ktere jde na:,–(it, ktere pak vyuzijes i az mimi z vajicka vyroste.

ja jsem puvodne porad shanela „podvozek“ pod vajicko od chicca, ale nakonec jsem koupila levnejsi golfky, kam teda to vajicko slo polozit (kdyz jsem treba jela nekam, kde jsem pak pokracovala autem). A autem jsme jezdili spis jen nakupovat, a to se da dat sedacka pres nakupni vozik. Kdyz jsme jeli nekam na dyl nebo na vylet, stejne jsme brali „velky“ kocarek.

Sarach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
6.11.06 14:03

Ahoj,
já mám pod autosedačku Quinny Zapp po dcerce.S autosedačkou jsem ho sice ještě nezkoušela,ale jako golfky si ho nemůžu vynachválit :wink:

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
6.11.06 15:23

Ahoj!!

mám taky Zappky a právě na ně sháním autosedačku, nevíte, jestli obecně platí, že na Quinny jde Maxi Cosi? Mám možnost koupit Maxi Cosi Citi a nechtěla bych jí vracet..... Poradí někdo?
Omlouvám se, že jsem narušila diskuzi, ale nějak se to sem hodí :oops: Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
6.11.06 16:04

Já myslím,že na Quinny jde jakákoliv Maxi-cosi,ale bez záruky :wink:

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
6.11.06 18:44

My jsme koupili autosedačku CAM s rychleskládacím podvozkem a fakt super! Můžu jenom doporučit :wink: Výborný k doktorce, na nákupy a po úřadech. Jestli bys chtěla vidět fotku, tak koukni do fotogalerie - říjen 2006, zde jsem ji vkládala ještě s pupíkem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xyz
3294
29.12.06 20:01

chicco synthesis

Dobrý den.
maminy, netušíte, jestli se dá nějaký podvozek sehnat pod Chicco Synthesis? Zatím se mi nepodařilo na netu nic najít. Sedačku máme po dcerce, skoro nepoužitou, auto je malé, teď by se nám jen podvozek hodil, abychom nemuseli vozit velký kočár. Díky. Z

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama