Autoškola a málo času

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 08:06
Autoškola a málo času?

Ahoj holky, od července dělám autoškolu) prázdninový kurz) tě koncem srpna by měli být zavěrečky jenže já to časově nestíhám odjezdit… Mám jen 4 jízdy že 14 :roll: Chodím do práce a jsem na tom časově blbě. Chci se zeptat do jaké určité doby to musíte mít odjezdeno nebo to je jedno až to uděláte tak to uděláte? :nevim:

Reakce:
Polykarpa7
Kecalka 145 příspěvků 08.08.19 08:15

6 měsíců od podání přihlášky musíš jít ke zkouškám, jinak ti kurz"propadne". To se stalo mě, zranila jsem si nohu a 6000 v hajzlu :-/
Ale jestli máš zaplacený vyloženě nějak jinak časově omezený kurz, tak to asi bude dřív než za toho půl roku.
Myslim, že nejlepší odpověď dostaneš od tý autoškoly, zavolej si tam nebo zajdi…

Uživatel je onlinekačka39
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 08.08.19 08:31

Podle toho, jak to měla moje dcera na absolvování kurzu je 1,5 roku a pak na udělání zkoušek 6 měsíců. Ale už to pár roků je. Jsem myslela, že to ani nestihne, dělala ho ve škole, jako součást výuky.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 08.08.19 08:35

Já myslím že to taky je 18m od podání příhlášky.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 08.08.19 08:36

Já odjela jen dvě jízdy ;) jestli umíš řídit, tak se domluv s instruktorem. Jestli ne, tak to holt budeš muset buď nahnat třeba o jednom víkendu případně jít ke zkouskam až v dalším termínu - u nás byly každého čtvrt roku.

Jolynka
Extra třída :D 13665 příspěvků 08.08.19 09:28

Já taky dělala autoškolu při práci a za 2 měsíce v pohodě sem to zvládla. Měla jsem jízdy buď o polední pauze nebo po práci. A to do toho byly ještě Vánoce, takže nějakých 14 dní jsem vlastně vypustila. Holt když chceš řidičák, tak si na to musíš udělat čas a po práci jezdit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 11:56
@Jolynka píše:
Já taky dělala autoškolu při práci a za 2 měsíce v pohodě sem to zvládla. Měla jsem jízdy buď o polední pauze nebo po práci. A to do toho byly ještě Vánoce, takže nějakých 14 dní jsem vlastně vypustila. Holt když chceš řidičák, tak si na to musíš udělat čas a po práci jezdit.

Po práci asi těžko dělám 12tky. U nás jsou jizdy brzy ráno nebo dopol a to nejezdí pravidelně, nahlásí den čas a mě si vždy trefí když jsem v práci či po noční.

Váš příspěvek
Reklama