AV blok u batolete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rowora
Kecalka 190 příspěvků 10.01.18 11:44
AV blok u batolete

Zdravím, mám syna, 16 měsíců, nyní zjištěn av blok I. (prodloužená PQ interval) stupně a II. stupně (Mobitz I).. chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost? Mám strašný strach, že se mi třeba jednou neprobudí.. tep v noci i 44/min. Jak tohle hlídat? kontroly na holteru budeme mít co půl roku, ale přijde mi to dlouhá doba, kdyby např. přišlo na zhoršení.. u miminka se to dalo hlídat alespoň monitorem dechu, teď už ne. Je třeba nárok u pojišťovny na měřič tepu? děkuji..

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama