Prasklá cévka na pytlíku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vladicek123
Nováček 3 příspěvky 08.01.18 19:47
Prasklá cévka na pytlíku?

Ahoj holky,
mému chlapečkovi (6 mesíců) se zničehonic udělala na pytlíku červená skvrnka, vypadá to jako červená piha. Zkouším mu to máčet v heřmánku a mazat Arnigelem (to mi poradila MUDr.), ale nepomáhá to.
Nevíte někdo co s tím?

Reklama

Reakce:

JaniceB
Extra třída :D 13119 příspěvků 9 inzerátů 08.01.18 19:53

Nemuze to byt znamenko? Nebo hemangiom? Prasklou zilku bys asi poznala…

chs.jasmin
Kelišová 6992 příspěvků 08.01.18 19:57

Jak je to velké? Hemangiom bývá vystouplý (dcera má dva), takový plastický. Je to jako špendlíková hlavička?
Prasklá cevka by udělala modřinu, nebyla by červená.

Vladicek123
Nováček 3 příspěvky 08.01.18 20:22

Aha. Tak to by mohl byt ten hemangiom. Ano, je to vystouplé a velké cca jako špendlíková hlavička. Kolem toho to je taky načervenalé, ale to mám pocit, že mizí…A co tedy se s tím dá dělat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 20:51
@Vladicek123 píše:
Ahoj holky,
mému chlapečkovi (6 mesíců) se zničehonic udělala na pytlíku červená skvrnka, vypadá to jako červená piha. Zkouším mu to máčet v heřmánku a mazat Arnigelem (to mi poradila MUDr.), ale nepomáhá to.
Nevíte někdo co s tím?

Manžel měl to samé asi dvakrát. Pak to zničehonic prasklo, hodně to krvácelo, opravdu krve jak z vola, ale po chvíli se to zastavilo a v pohodě. Nic vážného to není neboj. Ten můj je cíťa tak jsem mu ho obvázala obvazem, zavázala na mašličku a Skácela se v záchvatu smíchu jak s tím chodil po bytě :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama