Můžete mi poradit? ☺

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kajka9
Závislačka 3442 příspěvků 2 inzeráty 06.01.18 18:41
Můžete mi poradit? ☺

Ahoj maminky.
Chtěla jsem se zeptat jestli je normální že moje dcera má zelenou stolici…jsme plně ne UM 2 měsíce máme Nutrilpn allergy care.. Říkala jsem to dr a nic na to neříkal a každý říká něco jiného.
Jsou nám 4 měsíce

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10119 příspěvků 06.01.18 18:47

Bývá to většinou způsobeno železem v UM..

Kajka9
Závislačka 3442 příspěvků 2 inzeráty 06.01.18 18:49

@Lekninka91 aha takže to ničemu nevadí?

Lekninka91
Extra třída :D 10119 příspěvků 06.01.18 19:05

@Kajka9 nemělo by. Kor když doktor nic neříkal. Kdyby bylo něco špatně, tak by ti řekl nebo udělal testy :-)

warita
Kelišová 7147 příspěvků 06.01.18 19:18

Moje mala mela po alergy care stolici zelenou jako spenat. Kdyby nebyla zaroven nafoukla jako zaba a nerycela bolesti a nestrikal z ni stolice pod tlakem, asi bych to neresila. Takto jsem okamzite vysadila.

renča.m
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 06.01.18 19:19

@Kajka9 Ahojky, dcera 3. měsíce je plně na UM, ji občas také má. Ničemu to nevadí :D

Kajka9
Závislačka 3442 příspěvků 2 inzeráty 06.01.18 19:40

Děkuji za odpovědi..no bolení nemá, zácpu nic jen teda opravdu zelené..Právě ona ne obcas ale pořád

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama