Můžete mi poradit? ☺

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kajka9
Závislačka 3491 příspěvků 06.01.18 18:41
Můžete mi poradit? ☺

Ahoj maminky.
Chtěla jsem se zeptat jestli je normální že moje dcera má zelenou stolici…jsme plně ne UM 2 měsíce máme Nutrilpn allergy care.. Říkala jsem to dr a nic na to neříkal a každý říká něco jiného.
Jsou nám 4 měsíce

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10473 příspěvků 06.01.18 18:47

Bývá to většinou způsobeno železem v UM..

Kajka9
Závislačka 3491 příspěvků 06.01.18 18:49

@Lekninka91 aha takže to ničemu nevadí?

Lekninka91
Extra třída :D 10473 příspěvků 06.01.18 19:05

@Kajka9 nemělo by. Kor když doktor nic neříkal. Kdyby bylo něco špatně, tak by ti řekl nebo udělal testy :-)

warita
Echt Kelišová 9069 příspěvků 06.01.18 19:18

Moje mala mela po alergy care stolici zelenou jako spenat. Kdyby nebyla zaroven nafoukla jako zaba a nerycela bolesti a nestrikal z ni stolice pod tlakem, asi bych to neresila. Takto jsem okamzite vysadila.

renča.m
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 06.01.18 19:19

@Kajka9 Ahojky, dcera 3. měsíce je plně na UM, ji občas také má. Ničemu to nevadí :D

Kajka9
Závislačka 3491 příspěvků 06.01.18 19:40

Děkuji za odpovědi..no bolení nemá, zácpu nic jen teda opravdu zelené..Právě ona ne obcas ale pořád

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >