Co na opruzeniny u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nudlaben
Kecalka 115 příspěvků 06.01.18 18:48
co na opruzeniny u miminka

Holky prosím o radu co na oprezený zadeček u novorozence, máme ho šileně opruzený a nic nezabíra nemáte nějaké zkušenosti nebo jaké plenečky používate?
Děkuji za odpovědi a rady :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 7905 příspěvků 06.01.18 18:51

@Nudlaben Ahoj,

dcera se mi oprudila do krve a kamarádka doktorka poradila uvařit silný černý čaj a potírat přímo tím sáčkem. Potřela jsem po koupání a ráno krásně zacelená kůžička :palec:

Pidulka1991
Závislačka 2943 příspěvků 06.01.18 18:54

@Nudlaben nam zabral sudocream nebo udelat si domaci zinkovou mast.. plenky pampers, z lidlu nebo huggies a nepozivali jsme vlhcene ubrousky, ale jen namoceny perlan nebo jen pod sprchou.

Sofierules
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 06.01.18 18:54

Pityol a máš po problému :mavam:

Vasule86
Kecalka 114 příspěvků 06.01.18 19:01

Doporucuju imazol ve slaby vrstve misto kremu na opruzeniny az do vyhojeni a misto vlhcenych ubrousku netkanou textilii a vodu, holkam to vzdy pomohlo, pouzivala jsem i na nestovice a krasne zhojeno

terien
Echt Kelišová 8461 příspěvků 06.01.18 19:01

Hlavně nechat prdelku větrat pokud to jde. Já dávala heřmánek, ale někdo ho nedoporučuje. Hodně maminek má dobrou zkušenost s tím černým čajem. Krém jsme používali Weledu a vyhovovala.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.01.18 19:01
@Nudlaben píše:
Holky prosím o radu co na oprezený zadeček u novorozence, máme ho šileně opruzený a nic nezabíra nemáte nějaké zkušenosti nebo jaké plenečky používate?
Děkuji za odpovědi a rady :)

sudokrem, na fakt hrozný věci potom imazol - fakt super věc.

Nudlaben
Kecalka 115 příspěvků 06.01.18 19:02

@chs.jasmin děkuji za radu vyzkouším a dám vědět :-),myslela jsme že to může být i plenečkama.

Nudlaben
Kecalka 115 příspěvků 06.01.18 19:03

Holky moc děkuji za rady :-)

chs.jasmin
Echt Kelišová 7905 příspěvků 06.01.18 19:12

@Nudlaben Může i nemusí. U nsá to bylo vyloženě ze zubů, že měla průjem a ty stolice jsou prý agresivnější.
Co se týká plen, tak mám vyzkoušené Pampers bílé, oranžové i zelené, tesco sovičky i albert šmouly a ted sovy, DM plenky, Kaufland plenky, Háppy newborny se zeleným čajem, Dada pleny a všechny sedly, jediné co opravdu nesedlo byly plenky co koupil tatínek (řekla jsem at koupí ty Albertácký a on koupil ty uplně nejlevnější) v Albertu a z těch se mi osypala a tak je mám schované na panenky :mrgreen:

Tunrida
Hvězda diskuse 48036 příspěvků 06.01.18 19:15

U mě vede sudocrem i před imazolem a pytiolem.

Verunka1309
Kecalka 184 příspěvků 06.01.18 19:18

Otirat opartne cerny cajem a namazat imazolem

hapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 06.01.18 19:20

Sudocrem :palec:

Lekninka91
Extra třída :D 10422 příspěvků 06.01.18 19:20

Na zadek zásyp. Plínky zatím v pohodě asi všechny. Teď hodně používám dada, fajn jsou i babylove z dm

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 06.01.18 19:28

@Vasule86 Kde se dá koupit ta netkaná textilie?

U nás zabral sudocream, plenky jedině Pampers premium, po každém přebalování jsem myla pod tekoucí vodou zadeček.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >