Reklama

Mimi 4,5 měsíce a méně časté kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadena
Kecalka 256 příspěvků 07.01.18 10:12
Mimi 4,5 mesice a mene caste kojeni

Ahoj holky, mam 4,5 mesicni miminko, doted jsem kojila v intervalu 2-3 hodin, od narozeni mi vubec neublinkava a ted najednou nema hlad treba ani po tech 3 hodinach (pres den) a obcas trosku ublinkne. Nemely jste to tak treba u deti, ze se jim prodlouzil interval kojeni? Bojim se, aby mu neco nebylo, ale jinak vypada v pohode. Diky

Reklama

Reakce:

elibro
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 07.01.18 10:49

Režim a zvyklosti dětí se průběžně mění. Třeba se teď prostě při jednom kojení nakrmí efektivněji a déle mu to vydrží… Pokud je jinak v pohodě a přijde ti, že v souhrnu pije dostatečně, tak bych to neřešila.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >