Stolice miminka 5,5m

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marble93
Kecalka 141 příspěvků 1 inzerát 08.01.18 09:48
Stolice miminka 5,5m

Holky mám dotaz :( dcerka 5,5m začala mít o vánocích ekzem.. dostala jsem na to u dr mast s kortikoidy.. namazala jsem pouze 2× a poté natiram jen pro zvlacneni pokožky kremem. Nicméně dva dny na to dostala průjem a v něm černé nitky. Nasadili jsme s mužem hned Nutrilon AC pro jistotu.. hned 2.1.jsem s ní šla k dr. Ta udělala vyter ze zadečku a doporučila Nutrilon ADC. Výsledky byly negativní, průjem na dva dny přestal. Nicméně teď zase začal (žádná hrůza, spíš ridka stolice ale s černým hlenem). Malá jinak v pohodě, pouze v noci je nespokojena :-( nechci k dr už potřetí, když nic neshledala. Dokážete poradit oc se může jednat? V případě ABKM - za jak dlouho by se stav upravil po zavedení vhodného UM? Je možné že se skutečně jedná o alergií a ještě se tělo za těch cca 14dni nesrovnalo? Přikládám foto stolice (a omlouvám se těm, koho to pohorsi).

Děkuji :)

edit admin: smazána fotografie

Přečtěte si článek: Stolice kojence

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama