AVENE Cleanance na problematickou plet?

119
20.8.21 19:20

AVENE Cleanance na problematickou plet?

Krásný večer,
chtěla bys se zeptat, mate někdo zkušenosti s tímto kremem? -AVENE Cleanance HYDRA Zklidňující krém 40ml.
Momentálně jsem si musela nechat předepsat znovu duac gel, páč ss mi rozjelo akné, a jsem dost vysušená, některá místa šupinkatí a jsou tam červené fleky, tak zda tento krem je dobry? Ptam se, protože není zrovna nejlevnější..tak zda do nej jít, děkuji vsem za odpovedi. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2641
20.8.21 20:35
@Teri18 píše:
Krásný večer,
chtěla bys se zeptat, mate někdo zkušenosti s tímto kremem? -AVENE Cleanance HYDRA Zklidňující krém 40ml.
Momentálně jsem si musela nechat předepsat znovu duac gel, páč ss mi rozjelo akné, a jsem dost vysušená, některá místa šupinkatí a jsou tam červené fleky, tak zda tento krem je dobry? Ptam se, protože není zrovna nejlevnější..tak zda do nej jít, děkuji vsem za odpovedi. :palec:

A co používáš pro srovnání teď? Myslím jako na hydrataci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
20.8.21 20:38

@Parninas na ty suchá místa pouzivam Astrid mandlovy krem..na hydrataci super, dřív, než se mi vrátilo akné, jsem ho pouzivala na celou plet, i když je na suchou plet a ne na mastnou, nikdy jsem s nim nemela problem, jako třeba ucpaný póry nebo tak..ale je jakoby dost mastný, tak premyslim, ze zkusim něco přímo na aknózní pleť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2641
20.8.21 20:56

@Teri18 Přímo s tím Avene zkušenost nemám, ale co si tak čtu, tak to až taková extra revoluce nebude. Takže, jestli je tohle pro tebe dražší záležitost, tak nevím jestli bych do toho šla.

Jestli ti nevadí, tak si sem vlezu s tipem na jiný krém. :D
https://www.notino.cz/…suchou-plet/
Za mě dobrý poměr cena vs. výkon a na ten problém co máš by ti mohl pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
20.8.21 21:13

Ja poridila celou radu na akne, prislo mi, ze se trosku zlepsilo prvnich par dni a pak to bylo snad jeste horsi, prestala jsem pouzivat, za me tedy ne. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3560
20.8.21 21:18

Mně nejvíc pomohly masky : tuzebnikova od nobilis tilia a jílova čistící od manufaktury.

Jinak krémy a vody od atok: hrebickova, levandulova, tea tree. Krémy viana, mateřídouška, tea tree, mrkev citron a levandule

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
20.8.21 22:11

Partnerovi hodně pomohl, kupovala jsem vždy v akci. Nevím, zda přímo ten co píšeš, měl takový zelený gel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat