Azalie - spustí menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 09:37
Azalie - spustí menstruaci?

Dobrý den, prosím o radu. Začala jsem před týdnem brát antik. Azalia, ale asi jako většině uživatelek se mi stalo, že jsem začala špinit. Proto jsem se rozhodla dobrat platíčko a antikoncepci úplně vysadit. Chci se zeptat těch, které tak také učinily, zda po vysazení se spustí menstruace. Plně kojím a dle gyndařky na UZ bych ještě menstruovat neměla, ale zajímalo by mě, zda se menstruace vysazením spustit může, popř za jak dlouho po vysazení jste přestaly špinit? Děkuju

Reakce:
Zorbas
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 09.08.19 10:13

U syna jsem vysadila po mesici uzivani ze stejneho duvodu a menstruaci jsem mela az pul roku po porodu (kojila jsem).
Po tretim porodu jsem uz nevysazovala, protoze uz dalsi dite nechceme. Po dobrani druheho platicka se to srovnalo a nespinila jsem…

AlenaSu
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 09.08.19 10:15

Já Azalii brala už od šestinedělí a jednou jsem ji vysadila a menstruace se nedostavila hned, ale až za 2 měsíce. Pak jsem ji začala brát znova a teď v období menstruace pouze spinim, tak cca 2 dny. Beru ji teď 3m.

AlenaSu
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 09.08.19 10:16

A dá se Azalia brát i po ukončení kojení?

Váš příspěvek
Reklama