Zabránění menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 22:35
Zabránění menstruaci

Před nějakou dobou jsem vysadila antikoncepci a zase chci nasadit. Už jen z důvodu plánování menstruace. Zítra zavolám doktorce o recept, jde o to, ze cca 12.-13.to mám dostat a chci tomu zrovna zabránit tím, ze ji zítra nasadim. Co myslíte, nedostanu to?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ravedd
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 08.08.19 22:36
@Anonymní píše:
Před nějakou dobou jsem vysadila antikoncepci a zase chci nasadit. Už jen z důvodu plánování menstruace. Zítra zavolám doktorce o recept, jde o to, ze cca 12.-13.to mám dostat a chci tomu zrovna zabránit tím, ze ji zítra nasadim. Co myslíte, nedostanu to?

Jakože nasadis antikoncepci mimo cyklus? to bych teda asi nedělala to může nadělat víc škody než užitku

Příspěvek upraven 08.08.19 v 22:38

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 22:38

@Ravedd ano, chapu ze nebudu hned chranena, jde mi jen o to, to nedostat

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 08.08.19 22:39
@Anonymní píše:

Jde o to že by ti to mohlo rozhodit cyklus tak že to dostaneš jak jsi to dostat měla a ještě to třeba můžeš mít dlouho :nevim: mě před tímhle můj dr varoval a důrazně mi kladl na srdce at začínám brát až při ms, pokud potřebuješ odložit tak norethisteron :think:

P4ja
Extra třída :D 10611 příspěvků 08.08.19 22:40
@Anonymní píše:

Pochybuju, že to takhle rychle zabere. Ale kdo chce kam. Jinak jsou i nějaké jednorázové tabletky na oddálení. Nikdy jsem to nebrala, tak nvm název.

Příspěvek upraven 08.08.19 v 22:41

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 22:40

@Ravedd kdysi jsem taky nasadila mimo a nic mi to neudelalo, jen nevimjak to bylo s ms

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 08.08.19 22:41

A teď koukám že to máš dostat cca v pondělí tak to už nezastavis

werajsik
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 08.08.19 22:42
@Anonymní píše:

Pokud si dobře pamatuji co mi řekl můj gynekolog, tak takhle, jak to popisuješ to nefunguje. První musíš začít s prvním dnem cyklu a teprve další měsíc můžeš oddálit. Pokud potřebuješ MS oddálit urgetně (např. dovolená), nech si napsat prášky na oddálení.

veria
Nadpozemská drbna 26031 příspěvků 08.08.19 22:43

To ti antikoncepce takto myslím nezabere. Na to existuje Norethisteron, má se brát týden před příchodem ale prý stačí 3 dny říkali mi v lékárně.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 08.08.19 22:44
@werajsik píše:
Pokud si dobře pamatuji co mi řekl můj gynekolog, tak takhle, jak to popisuješ to nefunguje. První musíš začít s prvním dnem cyklu a teprve další měsíc můžeš oddálit. Pokud potřebuješ MS oddálit urgetně (např. dovolená), nech si napsat prášky na oddálení.

No nejsem si jistá jestli prášky na oddálení stihne mě je loni dr napsal s tím že je mám začít brát 7 dní předtím než má přijít ms a stejně mi nezabraly :nevim: zakladatelka má do ms cca 3 dny

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 22:45

To je fakt v pr… uplne k nicemu bez te antikoncepce…s ni jsem si brala vkuse klidne nekolik plat a klid bez ms
ted se mi to nehodi dostat a nic s tim neudelam

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 22:47

Co delat

Příspěvek upraven 08.08.19 v 22:48

Kriss Tina
Extra třída :D 11636 příspěvků 08.08.19 22:47

Tomu už nezabráníš, akorát si úplně rozhodis hormony.

werajsik
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 08.08.19 22:48

@Ravedd
Já už nevím jak se to bere.. Potřebovala jsem je jen jednou cca v 19 letech (a to už je hooodně dávno :mrgreen: :mrgreen: )

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 08.08.19 22:50
@Anonymní píše:
Co delatPříspěvek upraven 08.08.19 v 22:48

Teď už asi nic leda zkusit ten norethisteron :nevim:

@Anonymní píše:
To je fakt v pr… uplne k nicemu bez te antikoncepce…s ni jsem si brala vkuse klidne nekolik plat a klid bez ms
ted se mi to nehodi dostat a nic s tim neudelam

Nevím kolik ti je ale možná by to chtělo si uvědomit že HA nejsou bonbony a jedna věc je oddálit si MS jednou za čas a druhá věc dělat to pořád :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama