HA a silná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 10:53
HA a silná menstruace

Ahoj, užívám moji první antikoncepci a mám při ní velmi silnou menstruaci, takhle silnou jsem ji neměla ani před začátkem brání, docela mě to znepokojuje jelikož nevím jak si mam být jistá že antikoncepce funguje… žádnou tabletku jsem nezapomněla jen jednu se zpožděním jedné hodiny. Stalo se to některé z vás také?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 10:57

Já jsem vždycky měla silnou menstruaci i přes HA. Ale měla jsem myom. Vyřízli mi ho a je to hned mnohem lepší.

Lenka1863
Povídálka 11 příspěvků 08.08.19 13:55
@Anonymní píše:
Ahoj, užívám moji první antikoncepci a mám při ní velmi silnou menstruaci, takhle silnou jsem ji neměla ani před začátkem brání, docela mě to znepokojuje jelikož nevím jak si mam být jistá že antikoncepce funguje… žádnou tabletku jsem nezapomněla jen jednu se zpožděním jedné hodiny. Stalo se to některé z vás také?
Pokud bereš antikoncepci správně, a opravdu jedna hodina není žádný problém, tak antikoncepce určitě funguje, takze nemusis mít obavu. Každá žena má menstruaci jinou. Nevím jak dlouho jí bereš, ale podlé mé zkušenosti se ti menstruace zanedlouho upraví.
Váš příspěvek
Reklama