Baby design clever 2016

371
23.5.16 15:41

Baby design clever 2016

Dobry den, chci se zeptat, zda mate nektera tento kocarek? Uvazuji o koupi, tak bych rada vedela, jak jste spokojene? Predem dekuji. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
29.5.16 10:21

Pridavam se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
30.5.16 17:36

Tak ja si nakonec kocarek objednala, prisel mi domu a druhy den zase odjel :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
30.5.16 19:43

Ajajaj, takže hruza des ju?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
30.5.16 20:33

Ja nevim, asi jsem mela jinou predstavu, nazivo vubec nebyl tak hezky jako na obrazku, celkove hozne velky, komplet z sustaku. Strecha nedrzela tvar…no za me teda rozhodne ne, kocar odpovida kvalitou cene. Uz jsem koupila jiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
30.5.16 20:54

A muzu se zeptat jaky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
30.5.16 21:29

Joie litetrax 4 2016

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
5.6.16 18:06
No to jste si pomohla :lol: Údajně prý konstrukce naprd a ty kolečka nevím no.. Nedočetla jsem se zrovna nějaké chvály na něj 8o Ale taky se mi líbil a původně jsem nad ním uvažovala…
@Madam-Owl píše:
Joie litetrax 4 2016
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
5.6.16 20:27

@veff No nevim co jsi cetla, ale pomohla jsem si urcite. Konstrukce i kolecka jsou v pohode, nechapu co nas na mysli? :mrgreen: srovnala bych ho s britaxem, ktery jsem pred nim mela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
5.6.16 22:06
@Madam-Owl píše:
@veff No nevim co jsi cetla, ale pomohla jsem si urcite. Konstrukce i kolecka jsou v pohode, nechapu co nas na mysli? :mrgreen: srovnala bych ho s britaxem, ktery jsem pred nim mela.

A proč jsi nešla do britaxu znovu? A jak dlouho s ním vlastně už jezdíš? A jsi u něj se vším spokojená? Můžeš mi když tak prosím porovnat ty kočárky? Moc mi to pomůže, protože :cert: právě uvažuji nad BBM 3, tak doufám, že nakonec budu spokojená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
5.6.16 22:35

@veff Nam se u britaxu rozbilo kolecko kvuli vyosene konstrukci, oprava mimo nase mesto nejmin na 3 tydny. Takze jsem ho vyreklamovala a koupila jiny. Byla jsem s nim spokojena. Ja mela b agile plus, mel teda penovy kola ale to mi tak nevadilo. Vlastne jsem u nej byla se vsim spokojena. Znovu jsem do nej nesla jen proto, ze jsem chtela vyzkouset neco jineho. Joie mam chvili, ale kvalitou bych rekla, ze je jako britax, je trosku uzsi ale zas je lehci a hezci (alespon pro me). Ale urcite britax celkove vede. Takze pokud vahas tak jdi do britaxu nevim jak na tom je be motion a jeste trojkolka, tu jsem nikdy nemela. Ale asi neprohloupis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
5.6.16 22:50

@Madam-Owl Díky moc za postřehy i radu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
6.6.16 21:51

Tak kočárek jsem si pořídila před asi měsícem a jsem nadmíru spokojená a neměnila bych. Výborně se ovládá, je lehký, skladný, opravdu velká sedací plocha pro dítě. Košík je velký a odveze mi veškerý nákup. Kočárek je odpružený, všechny 4 kola. Kamarádka má Valco snap 4 a jízdní vlastnosti se nedají srovnat. Valco je tvrdý, nepříjemná rukojetˇ, madlo pro dítě nemá ochrannou látku…Kočárek Baby design Clever vůbec není ze šustˇáku, jak tady „Kecalka“ píše. Ale z pevné látky, která jen tak neprofoukne. Musím říct, že jsem si nemohla lépe vybrat. A každý kdo si vyzkoušel tento kočárek je překvapen, jak skvěle se ovládá. Za tak dobrou cenu lepší nenajdete. Vřele všem doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
7.6.16 09:14

@Janver tak asi mame kazda jinou predstavu kvalitniho kocarku. A pro me to urcite neni tak skvely kocar jak vy pisete. Ano mozna jsem to nazvala sustakem, ale co to tedy je, kdyz je to komplet omyvatelne, klasicka latka asi ne ze? Jezdil pekne to ano, ale tim to konci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
7.6.16 22:16

"Jezdil pekne to ano, ale tim to konci."

Tak já si myslím, že to, že kočárek dobře jezdí je jedna z nejdůležitějších věcí. Je jasné, že každé mamince vyhovuje jiný kočárek. Každá máme jiné požadavky. Ale bavíme se tady o kočárku za 4000 Kč. Za tyto peníze nekoupíte lepší. Ba i některé 2× tak drahé kočárky nejsou tak dobré, jako Clever. Syn je v něm opravdu velmi spokojený a já jsem taky velmi spokojená. Opravdu všem maminkám vřele doporučuji. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama