Přisel mi kočárek v jiné barvě

29
17.5.16 14:02

Přisel mi kočárek v jiné barvě

Ahoj maminky. objednala jsem si černý kočárek s bílou konstrukcí a přišel mi černý se stříbrnou. chci ho poslat zpět. navíc byla krabice na víc místech děravá a části jsou odřené. máte někdo takovou zkušenost? jak dlouho trvá než vyřídí reklamaci? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32
17.5.16 14:05

Zavolala bych do obchodu, vylíčila jim problém a požadovala bych, aby poslali kurýra, kočárek odvezli a přivezli nový. Moc bych se neoháněla tím, že zásilka byla zvenku poškozená, v tom případě bys jí vůbec neměla převzít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15261
17.5.16 14:08

Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů, ale tady se jedná spíše o porušení kupní spotřebitelské smlouvy, bylo dodáno jiné zboží. Vše si nafoť a zavolej na prodejnu a dohodni se na řešení. Na tvém místě bych trvala na úhradě nákladů na zaslání zboží. Pokud má prodejna smlouvu s dopravní společností (PPL apod) mají určitě možnost si balík u tebe nechat vyzvednout na jejich náklady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
17.5.16 14:29

@krikavova měla jsi v kupní smlouvě přímo napsáno, že je to bílá? Neklamaly spíš fotky? Jinak lhůta na reklamaci je 30 dní, pokud byl balík poškozen, tak bych ho vůbec nepřebrala.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7192
17.5.16 14:32

Tak já bych neuplatnila reklamaci, ale právo odstoupit od kupní smlouvy uzavřené na dálku, tedy lhůta 14 dní. Ale pokud jsi převzala poškozenou krabici bez zápisu a nemáš důkaz, tak by to poškození samozřejmě mohli chtít uhradit. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
17.5.16 15:07

Pokud je kočárek poškozený, bude to na tebe… poškozenou krabici by jsi správně neměla přebírat. Netuším kolik si mohou nárokovat za poškození věci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2186
17.5.16 15:26

Ahoj, tak já řešila nedávno něco podobného.
Ale neměla jsem poničenou krabici, ani jinou barvu, ale měla jsem ten molitan na rukojeti prasklý…Volala jsem na prodejnu a domluvili jsme se tak, že mám konstrukci zabalit a oni pošlou konstrukci novou.
Bylo to hezky z ruky do ruky, přijel pošťák, já si balík s konstrukci zkontrolovala a dala mu tu zničenou.
Takže tam zavolej a domluv se, ať pošlou ten co jsi chtěla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
17.5.16 17:07

Převzal to manzel u ppl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
17.5.16 17:37

On má i kosmetické vady. třeba tohle :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
17.5.16 18:27

A v papírech je prelepeny bílou páskou název kočárku co jsem chtěla a napsaný propiskou jiny :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2186
17.5.16 18:57

@krikavova A volala jsi tam? Co říkali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
17.5.16 20:48

Dneska mi to tam celý den nikdo nezvedal. psala jsem i mail a bez odezvy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2186
17.5.16 21:23

@krikavova Tyjo tak to je blbé a nemají třeba někde prodejnu? Já kupovala na Kašpárek. cz a tam mi to taky nezvedali, tak jsem zavolala na prodejny v Praze a začalo se to řešit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
17.5.16 21:52

Já kupovala přes obchod Krteček. ještě je tam číslo přímo na majitele. zkusím zítra zavolat tam. akorát nevím z čím budu jezdit až ho pošlu nazpět. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
17.5.16 21:54

Prodejna je v Praze.od nás dost z ruky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu