Kočárek Baby Jogger City Mini Double

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimísek
Stálice 58 příspěvků 04.07.11 11:33
Baby Jogger City Mini Double

Ahoj maminky, chtěla jsem se Vás zeptat, která máte tenhle kočárek a jak jste s ním spokojená? Uvažuji nad ním pro sourozence narozené blízko od sebe. A mám pár otázek - zda jde do kočárku dát vložná taška? Prý by mělo jít lůžko do lehu,ale není to moc sešikmené na to,aby se tam dala dát vložná taška s miminkem? Přeci jen mám starch o zádíčka miminka a taky aby ta taška moc neklouzala.. Jak je to s ním v zimě třeba ve sněhu? A nejsou děti na sedačkách moc „zapadlé“…jde dát opěrka více do sedu? Líbí se mi, jak je lehký a vypadá dobře ovladatelný + stříšky jdou krásně sklopit proti sluníčku.. a minimálně na 3/4 roku ještě kočárek budeme potřebovat pro obě děti. Děkuji! :)

Jak maminky hodnotí Baby Jogger City Mini GT

Reakce:
petulja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.11 10:07

Také se přidávám s prosbou o popis zkušeností na majitelky tohoto kočárku. Hlavně by mě zajímalo jak se s kočárkem jezdí? Jak je velká korbička a jak velké (těžké děti se vejdou do sportovních sedaček? Jestli lze cestovat MHD? Za jakékoliv zkušenosti s kočárkem předem děkuji.

Michaela 23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.11 22:01

Kočarek je lehoučky super jizdní vlastnosti dá se polohovat skoro do lehu…má veliké boudy které se dají polohovat do 3 poloh kočarek nabízím k prodeji je 4 měsice používaný mám ho komplet vybavený dva nánožníky je to 2v1 s fusakem mám k tomu ušité vložky plus tašku na kočarek plus originál pláštenku a na zimu jsme si nechala ušit hřejivé vložky do fusaku..... :-) máme kočarky dva takže nevyužijeme :lol:

Hejahoj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.11 22:23
Reakce na možný prodej tohoto kočárku

Michaelo, měla bych zájem o ten kočárek, ještě ho prodáváte?

Michaela 23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.12 09:44

Dobrý den kočarek vám mohu prodat novy stál 10 000 pláštenka originál 1500 jeden nánožník s fusakem 1500 mám ho 2× tašku na kočarek+ušité vložky do kočarku..Puvodní cena 16 000 komplet napište na email zda máte zájem a domluvíme se na ceně :)

Hejahoj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.12 10:08

Já se moc omlouvám, až po odeslání příspěvku jsem si všimla, že se jedná o dvojkočár…

Michaela 23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.12 10:13

Dobrý den v Pořádku :D :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >