BabyActive BREAKER

417
28.2.07 20:20

BabyActive BREAKER

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo nějaké zkušenosti s kočárkem BREAKER od BabyActive. Na první pohled vypadá velice bezpečně a spolehlivě, ale přesto jsem se chtěla zeptat co a jak. Díky Katka :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3461
1.3.07 09:22

Breaker máme, jezdí už skoro půl roku a jsme s ním spokojení. Nevím teda co myslíš pod pojmem bezpečný a spolehlivý. Ale nemám k němu výhrady. Teď v zimě se osvědčil. Malá se do něho krásně vleze a je v něm pěkně schovaná. Zkušenosti se sporťákem v létě zatím nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.3.07 19:09

Ahoj. Já Breaker také mám, jezdíme s ním 7 měsíců a nyní budeme kupovat nový. Kočárek jako takový je super, dá se s ním jet kamkoliv, do všech terénů, podle mě je krásně rozložitelný a přestavitelný na sporťák, není zbytečně přeplácaný. Ale asi jsme bohužel narazili na špatný kus, takže nám zatáčí do leva, přes zimu zrezivěly nápravy a teď začalo praskat i okénko v boudičce z toho, jak boudičku stahuji. Takže doporučuji dobře si kočárek před koupí vyzkoušet a hlavně jestli nezatáčí. S malým miminkem není problém kočárek dorovnat, s větším už se člověk docela nadře. A ještě je docela problém, když se kočárek přestaví na sporťák, strašně špatně se s ním zatáčí. To ale dělá většina kočárků s otočitelnou rukojetí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.3.07 19:10

Ahoj. Já Breaker také mám, jezdíme s ním 7 měsíců a nyní budeme kupovat nový. Kočárek jako takový je super, dá se s ním jet kamkoliv, do všech terénů, podle mě je krásně rozložitelný a přestavitelný na sporťák, není zbytečně přeplácaný. Ale asi jsme bohužel narazili na špatný kus, takže nám zatáčí do leva, přes zimu zrezivěly nápravy a teď začalo praskat i okénko v boudičce z toho, jak boudičku stahuji. Takže doporučuji dobře si kočárek před koupí vyzkoušet a hlavně jestli nezatáčí. S malým miminkem není problém kočárek dorovnat, s větším už se člověk docela nadře. A ještě je docela problém, když se kočárek přestaví na sporťák, strašně špatně se s ním zatáčí. To ale dělá většina kočárků s otočitelnou rukojetí.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama