babymarket.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KPKristy
Hvězda diskuse 46606 příspěvků 29.09.09 18:25
babymarket.cz

Ahoj, nemáte některá zkušenosti s nakupováním na BABYMARKET.CZ? Dneska jsem tento e-obchod objevila na netu a zaujaly mne ceny i sortiment. Pokud jste tam některá nakupovala, dejte mi vědět zkušenosti. Díky, Kristýna

Reakce:

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 01.10.09 19:47

ahoj Kristy nakupovaly tam kamarádky, megaobjednávka, s osobním vyzvednutím (manžel jedné z nich) a byly moooooc spokojené.
Akorát pokud jdeš po povlečení, tak skoro to samé mají zde:

http://ebutik.cz/
a daleko lepší výběr i ceny ;-) ale nechci nic vnucovat, ten babymarket je taky fajn ;-)

KPKristy
Hvězda diskuse 46606 příspěvků 01.10.09 19:54

Díky za tip, hned na to mrknu. Jdu hlavně po povlečení. Zdá se mi, že běžně v obchodě není k sehnání nic pěkného a myslím, že zas tak náročná nejsem. Ovšem šmoulu přes celý polštář a podobné hrůzy bych miminku do postele nedala :D . Tak zatím ahoj a přivítám další tipy.

JanaF.12 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.10 17:36

V tomto obchode - www.babymarket.cz jsem nakoupila,jelikoz měli vyrobek,ktery jsem chtela nejlevnější.Velmi se mi libilo jednání paní,která firmu zastupuje. Zásilka přišla v pořádku.
Komunikace mezi zákazníkem a obchodem je velmi dobrá.
Mam 3 a 10 diln. sadu a jsem rada, ze jsem si koupila pravie na www.babymarket.cz
Doporucuji - super ceny a vyber
Take maji velke vyber Aventu - zaplatila jsem pouze 1099 za ISIS + Via system

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >