Reklama

babymarket.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 29.09.09 18:25
babymarket.cz

Ahoj, nemáte některá zkušenosti s nakupováním na BABYMARKET.CZ? Dneska jsem tento e-obchod objevila na netu a zaujaly mne ceny i sortiment. Pokud jste tam některá nakupovala, dejte mi vědět zkušenosti. Díky, Kristýna

Reklama

Reakce:

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 01.10.09 19:47

ahoj Kristy nakupovaly tam kamarádky, megaobjednávka, s osobním vyzvednutím (manžel jedné z nich) a byly moooooc spokojené.
Akorát pokud jdeš po povlečení, tak skoro to samé mají zde:

http://ebutik.cz/
a daleko lepší výběr i ceny ;-) ale nechci nic vnucovat, ten babymarket je taky fajn ;-)

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 01.10.09 19:54

Díky za tip, hned na to mrknu. Jdu hlavně po povlečení. Zdá se mi, že běžně v obchodě není k sehnání nic pěkného a myslím, že zas tak náročná nejsem. Ovšem šmoulu přes celý polštář a podobné hrůzy bych miminku do postele nedala :D . Tak zatím ahoj a přivítám další tipy.

JanaF.12 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.10 17:36

V tomto obchode - www.babymarket.cz jsem nakoupila,jelikoz měli vyrobek,ktery jsem chtela nejlevnější.Velmi se mi libilo jednání paní,která firmu zastupuje. Zásilka přišla v pořádku.
Komunikace mezi zákazníkem a obchodem je velmi dobrá.
Mam 3 a 10 diln. sadu a jsem rada, ze jsem si koupila pravie na www.babymarket.cz
Doporucuji - super ceny a vyber
Take maji velke vyber Aventu - zaplatila jsem pouze 1099 za ISIS + Via system

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >