Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Děvčata mi na uspávání našeho vřešťana doporučila elektrickou houpačku, třeba Fisher-Price osmirychlostní, ta asi normálně houpe, pak jsem taky našla lehátko s vibracemi, téže značky, prý i jemně houpe (co si pod tím představit).
máte něco z toho a jak se vám to osvědčilo? které z těch dvou mám koupit, za obojí by mě manžel asi přetrhl (event je něco, cou houpe i vibruje?)
Pudlo, máš vibrátor?
V Sexu ve městě jsem viděla, jak ho strčili do lehátka pod mimino a hned máš vibrační lehátko.
Vážně ti neporadím, neměla jsem ani jedno. Jen obyč lehátko a to jsme využili maximálně, šla bych spíš do lehátka. Houpačka mi přijde zbytečně velká a jen na jedno použití.
ahoj…tak ja rikam, ze nasi houpacku absolutne miluju ![]()
mame akvarium od fisher price a ted v ni jede druha holcicka…je absolutne super, hlavne ta moznost houpani do strany, kolotoc a tak …hlavne v ni pokazde hned usne, kdyz potrebuju dam ji tama muzu se venovat te starsi nebo sobe cii domacnosti
KLarka je tedy neuveritelne hodna, ale Lucinka nam prvnich 14 dni prokricela noci nez jsme sestavili houpacku a od te doby byl klid, zabirala nam i na prdiky…litovali jsme, ze jsme ji nasestavili driv, mohli jsme byt rodice v uplne pohodicce od zacatku ![]()
s malou ctyrmesicni Lucinkou jsme jeli na Velikonoce na tyden pryc a prvni, co bylo v aute byla ta houpacka…sice se nam pak kamaradi smali, ale nakonec tam skoncilo i jejich ditko, protoze neni nad kavu vypitou v klidu
vibracni lehatko mam v kuchyni, malicke se v nem tolik nelibi, takze vzdy jen na par minut
nase houpacka a Clara 28 dni:
Vibrační lehátko máme (Fisher Price, od miminka po batole), na prohlížení hraček dobrý, ale jako uklidňující mi moc nefungovalo a ani nefunguje - podotýkám, že moje děti, bohudíky, moc neplakaly/nepláčou, tak počítám, že na uplakánka by to taky moc nefungovalo…
Houpačka vypadá prima, ale je to docela pálka ![]()
Nechceš raději zkusit tu hacku?
hele použitá za 1200, nepřijde mi tak moc, když vezmu v úvahu, že za jednu návštěvu lékárny obvykle nechám 500 - a talky s ohledem na to, že jsme skoro všechno dostali půjčený (kočáry, postýlky, oblečení…) tak si to můžeme dovolit - kostěj zatím stál vlastně jen pleny, lékárnu a drogerii - a jedny hodiny s kyvadlem od vietnamce
my ji kupovali novou, protoze si ji Bert vyhledl na vystave a pouzite jeste nebyli…ale te investice nelitujeme, fakt jsme ji uzili a ted uzivame zase a za ten absolutni klid to stoji ![]()
a pouzite se daji koupit vazne pekne ![]()
My měly na Vendelínka vibrační lehátko a využívala jsem ho jen jako normální,ty vibrace ho vůbec neuklidňovaly a ani s tou hrací hrazdičkou na lehátku si vůbec nehrál…
Promiň, že jsem OT, ale co ten všemi doporučovaný šátek/babyvak/manduca/… nebo jsi zarytá nenosnice?
když řve, tak řve i v šátku. trénujeme to, ale taky je ještě malý, nedrží hlavu až tak dobře a nepase dobře, takže s tím ještě počkáme - v šátku semi dycky zkroutí. nosení je mi sympatické.
Aha, tak snad pomůže to houpání. Teď jsem si uvědomila, že Mišák prvoplánově spal celý první 2,5 měsíce v domošroboš houpacím košíku, tak možná právě proto byl hodný
ale nic vibračního jsme zas nezkoušeli ![]()
Cau Pudlo, my mame lehatko (i s vibracema teda z druhz ruky) a mame ho spis aby mel kde byt, kdyz chci aby videl nebo ted kdyz krmim. kdyz byl mensi, tak tam nekdy i usnul, ale vibrace ho naprosto nezajimaly, zkousela jsem co on na to (prijde mi to dost ujety) a nic (takze si dal myslim, ze je to ujety). Houpacka aspon houpe, to by mohlo zklidnit.
Tak mi máme od narození houpací křesílko od Fisher price, má jemné vibrace, hraje melodii a musím říct, že to je jedna z nejlepších věcí co jsem na mimi koupila. Kuba v něm usínal jako miminko a do dneška si do něj chodí sedat a blbne v něm.....Fakt za mě můžu doporučit, zkusím hodit odkaz,jo a dá se rozhodně sehnat levněji než v odkazu ![]()
Tak musím potvrdit, že stejně jako Azalka mám toto houpací křesílko a je úžasné. Malý mi v něm usínal, teďka už má 70cm, takže se mu v něm spí špatně, ale ještě minulý měsíc mi v něm krásně usínal. Teďka si v něm hraje.Já jsem ho sehnala přes aukro za necelých 1500,–Kč i s poštovným a se záručákem úplně nové.
tak já jsem si zrovna objednala tu houpačku (na inzerat), jsem mooc zvedava