Babypoint junior

10
21.7.15 21:36

Babypoint junior

Dobrý den, mám dotaz ohledně těchto golfek. dcerka má 18.měsíců. Už chodí ale občas si i v kočárku zdřímne. Myslíte že je tento kočárek vhodný pro denní jízdu? Potřebuji něco hodně levného abychom dojezdili v pohodě :) případně máte někdo? jaké jsou jízdní vlastnosti a kolečka hrkají, vržou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1089
21.7.15 22:38

Přímo tento nemáme. Ale máme Babypoint Orion jako levnou variantu golfek a jsme spokojeni. Běžně s ním jezdíme, mnohdy na něm táhnu kde co a někdy na něj umístím i fňukající druhé dítě a zatím drží dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1830
23.7.15 21:27

Měla jsem a používala tento kočárek rok.Za ty peníze posloužil parádně. Kolečka jsou gumová, takže trochu rachtají, což je u golfek běžná věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.18 23:01

Ahoj maminky,
oživuji diskuzi. Plánujeme pro malého (18 měsíců) koupit golfky. Vybrali jsme tyto, že jsou lehké a skladné, a za dobrou cenu. Bydlíme totiž ve čtvrtém patře bez výtahu a ještě před vchodem jsou schody, tudíž kočárek musím nahoru vynést a pak z přízemí snést a uložit kočár do sklepa. A s batoletem v druhé ruce je to téměř nemožné.
Mám sporťák, ale dost váží a neunesu v jedné ruce složený kočárek a v druhé neposedné batole.
Chci se zeptat, jak jste s těmito golfkami spokojené? Plánuji s nimi jezdit převážně po městě, na nákup, k doktoru, na pískoviště.. Prcek chvíli chodí, pak si chce odpočinout, a tak pořád dokola.
Pokud bychom jeli na výlet, vzali bychom sporťák.
Předem děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.18 14:34

@Sleepy.Monkey dobrý den mám tyto golfky používala jsem je jedno léto na dovolenou a za nás super i na delší procházku. Navíc mají popruh takže si je můžete vzít přes rameno jak kabelku a jít. Pokud by jste měla zájem tak prodávám za 500,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.18 19:41

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat… pořídili jsme Golfové hole baby point junior a chtěla bych do nich koupit nějakou vložku… nemáte někdo nějaké zkušenosti, která by se do nich vlezla??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.18 20:32

@katosun kupovala jsem na Wish.cz pošlu vám odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.18 20:35

@katosun https://www.wish.com/m?… zde je odkaz přímo na tu co máme my

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.18 13:54

@Lucii.b Dobrý den, prodáváte prosím ještě golfky babyponit? děkuji pokud ano měla bych zájem. Info prosím na email zbytaska10@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2219
18.8.18 11:49

Jak jdou prosím do lehu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu